Wpis z mikrobloga

Zacząłem bawić się pilotem od Samsung Tizen. Wczoraj odkryłem że mam do pobrania apke Xbox Cloud Game Beta, zainstalowałem, wykupiłem na start za 4 ziko i nie byłem zadowolony, na TV "65 4k gry wyglądały na rozdzielczość 1280x720 i do tego kwadratura obrazu przy szybszych ruchach kamery. Taki Fortnite był przez to niegrywalny.
Dzisiaj odkryłem że jest jeszcze apka GeForce Now, założyłem konto bezpłatne i Fortnite wygląda jak w 1920x1080, nie kwadratuje obrazu przy szybszych ruchach, FPS zadowalająco, zdecydowanie lepiej aniżeli apka od Microsoftu. Niestety cena też o wiele wyższa nic od Microsoftu.
Powiedzcie, jak wykupię sobie pakiet w GFN i połączę sobie z GFN moje konto Steam, to będę mógł grać w moje gry z biblioteki Steam i wbijać sobie tam nawet osiągnięcia? No i czy przy prędkościach TV jak na zdjęciu mogę uciągnąć pakiet Ultimate ten z 4K. Pozdrawiam

#geforcenow #xboxgamepass #xcloud #gry
Pobierz JicchakPerec - Zacząłem bawić się pilotem od Samsung Tizen. Wczoraj odkryłem że mam d...
źródło: comment_1673109513ag4f1QyhHmZdZSKCBXV9hq.jpg
  • 6
@JicchakPerec: grasz jak byś grał u siebie na kompie więc jeśli gra ma jakieś wyzwania to będą się nabijać. Tak samo save jak gra ma synchronizację to lecą do chmury. W pakiecie Ultimate potrzebujesz 75Mbit na sec żeby skorzystać z 4k w pełni.