Wpis z mikrobloga

Zajechałem przy okazji do galerii Wroclavia, to co się tam dzieje to jest jakieś kuriozum xD wy w tym #wroclaw nie macie innych rozrywek tylko #!$%@? po galerii handlowej? Chociaż nie wiem w sumie do kogo ja to pisze jak może 1 na 10 osób to Polak xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • 19
@cweliat mamy, jak najbardziej. Dlatego przyjezdni snują się po galeriach które mogą odwiedzić raz w tygodniu a wrocławianie spacerują w piękną pogodę na dworze lub spędzają czas z rodziną/znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cweliat: czyli mówisz, że byłeś w galerii i zastanawiasz się co robią ludzie w galerii? Może zapytaj najpierw w lustrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Viking- w renomie parkuje średnio 2x w tygodniu.
Z renomy nigdy nie miałem problemu z wyjazdem. Z Wroclavii wyjazd potrafi zająć 45 minut.
  • Odpowiedz
@puexam no bo w Renomie jest mniejszy ruch i wyjazd masz wiecznie pustą ul. Czystą, a z Wroclavi gdzie ruch jest spory najczęściej wyjeżdża się na zarąbaną Borowską, ale w szczycie jest taka różnica, że z jednego parkingu wyjeżdżasz spoko, żeby potem władować korek na Podwalu lub Kościuszki, a w drugiej wbijasz się bezpośrednio w korek. Chociaż nie zdążyło mi się wyjeżdżać dłużej niż 5 minut z Wroclavi. Nie zmienia to faktu,
  • Odpowiedz