Wpis z mikrobloga

Oglądam mecze naszej kadry tylko od święta na imprezach mistrzowskich, pytanie do fachowców jak tam nasza kadra od czasu ostatnich mistrzostw w Egipcie? Wtedy już były przebłyski dobrej gry jak np. z Hiszpanią. Poszliśmy coś do przodu czy dalej trzeba liczyć tylko na przebłyski w pojedynczych meczach? Pojawił się ktoś dobry do spółki z Olejniczakiem Sićko i Moryto? Jakie prognozy na te mistrzostwa?
#pilkareczna
  • 6
@Kubson6186

Na moje to jezeli nie zrobią kroku w przód na tych mistrzostwach to juz będą szarakami caly czas. Mamy swoje problemy takie jak brak leworęcznych rozgrywających ale no jest Daszek i ten "mlody" 23 letni Dzialakiewicz. O ile takie pozycje jak koło, skrzydla czy bramkę mamy dobrze obsadzoną to rozegranie nie jest swiatowym topem. Tyle ode mnie, pewnie ktos sie ze mną nie zgodzi ale to moje zdanie xd
@Andrzejek69: ech ciekawe co poszło nie tak w szkoleniu, że w porównaniu z siatkarzami, piłka ręczna jest w takiej kaczej dupie po odejściu starej gwardii, a obie dyscypliny wystrzeliły w tym samym czasie po MŚ 2006. Być może właśnie szkolenie młodzieży albo nawet jego brak? Nie jestem z branży piłki ręcznej więc nie wiem jak to wtedy wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kubson6186 jest poprawione szkolenie mamy 4 sms (szkola mistrzostwa sportowego) cos tam gramy i wchodza mlode roczniki do ligi które wygryzaja starszych ale jakos inne reprezentacje nam odlatują nie wiedzieć czemu. Przeciez to nie jest to mega popularny sport na świecie i nikt na to nie loży, nie znam przyczyny.
@Andrzejek69: a mamy jakiekolwiek sukcesy w kadrach juniorskich? Ja jestem z branży siatkarskiej, także wiem, że sukcesy w seniorach są efektem sukcesów kadeta i juniora. W siatkówce poza SMSem większość seniorskich klubów z Plusligi ma też bardzo dobre szkółki młodzieżowe, które grają ze sobą na dobrym poziomie w rozgrywkach Mistrzostw Polski, a z tych szkółek najlepsi trafiają do SMSu lub kadry na turnieje młodzieżowe.