Wpis z mikrobloga

Siemanko!

Postanowiłem reaktywować swoje konto na instagramie, na którym wrzucałem dokładnie to samo co tuta czy na Facebooku, tyle że w formie obrazkowej.
Decyzja wynika głównie z ogromnej weny, którą mam wraz z nowym rokiem i chęcią dzielenia się czymś, co jest w 100 procentach darmowe, bez naciągania i w zasadzie dla wszystkich pełnoletnich osób, które nie raz szukają inspiracji.

Bazuje głównie na typach z kursami 1.55 w górę i robię to od dobrych kilku lat z małymi przerwami.

Skuteczność jest różna, od świetnych serii jak np. 10 czy 11 trafionych typów z rzędu, aż po takie gdzie np. 6-7 kolejnych typów okazuje się nietrafione. Trudno też logicznie ocenić jakość samego typu, bowiem stanowi on zazwyczaj potencjalną część kuponu, a nie jego jedyny element.

Instagram może być alternatywą dla osób, które np. nie mają konta na Facebooku. Postaram się w najbliższym czasie wykombinować jakąś nową serię - być może ciekawostkową lub po prostu starsze pomysły, które się przyjęły, ale zostały przerwane przez brak weny i czasu.

Grunt bukmacherski jest bardzo niewdzięczny jeśli robimy to za darmo, bowiem każda dobra seria to w zasadzie nic niezwykłego - nie odbija się to większym echem, natomiast wystarcza 3-4 nietrafione typy, a niekiedy i jeden, no i od razu heheszki, śmieszki i drwiny. Mimo to lubię się dzielić swoim bukmacherskim i sportowym doświadczeniem i najbardziej satysfakcjonujące jest dla mnie to, jak typ wchodzi, a jeszcze bardziej gdy ktoś na nim skorzysta.

Dlatego nie przedłużając dłużej i tak maksymalnie przeciągniętego już wątku - instagram jako kolejna alternatywa, a nick okiemtypera_lucaxx95, dla leniwych KLIK TUTAJ

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #pilkanozna #instagram
Luca199491 - Siemanko!

Postanowiłem reaktywować swoje konto na instagramie, na któ...

źródło: comment_1673041155xv9s340k6udAqTnyoXNqBk.jpg

Pobierz