Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam laptopa z Windows 7 zainstalowany dawno temu.
Laptop jeszcze działa bez problemu ale klawiatura się sypie..
Przeraża mnie myśl instalowania na nowym laptopie wszystkich programów i ich konfiguracja.
Nie pamiętam jak się to robiłem(,).
Zmiana sprzętu wymaga instalacji od zera wszystkiego czy jednak coś się zmieniło?
#pcmasterrace
  • 9
@Sl_w_k_1: 10 / 11 dobrze znosi przenoszenie na inny sprzęt (moja instalacja przeżyła ze 4-5 płyt głównych i Steam Deck) ale 7 to inna historia.

Przeraża mnie myśl instalowania na nowym laptopie wszystkich programów i ich konfiguracja.


A co ty tam masz, program do obsługi NASA?
Przeraża mnie myśl instalowania na nowym laptopie wszystkich programów i ich konfiguracja.

Nie pamiętam jak się to robiłem


@Sl_w_k_1: to weź się z tym oswój, okaże się że to nic strasznego i ogarniesz w pół godziny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: pakiet office (nie wiem gdzie mam instalke z kluczem) plus parę pomniejszych programów.
Czyli trzeba zrobić upgrade do win11.
Można jeszcze za darmo?
@Sl_w_k_1: obecne cd-key klucze możesz sobie zgrać do pliku tekstowego, wiele programów to umie. Choćby produkey.exe
a instalkę (iso do rozpakowania na pendrive/do folderu) to se ściagniesz z basewin.pl
@Sl_w_k_1: Z 7 raczej nie ma już za darmo ani do 10 ani do 11. Ale nowe Windowsy aktywujesz w 5 sekund "crackiem" więc...


@L3gion: @Sl_w_k_1: normalnie się instaluje tak 10, jak 11 na cdkeyu win7 - bez problemu instalator go przyjmuje i się aktywuje