Wpis z mikrobloga

Siemka, ostatnio zaczął mi wypadać zapłon na gazie. Podłączyłem komputer i faktycznie jeden wtrysk gazu już niedomaga. Obecnie posiadam wtryski Stag AC W01 a myślałem by kupić trochę lepsze Stag AC W02. Jest sens kupować wyższy model listwy wtryskowej czy to nie ma zbytniego sensu? Samochód to #bmw #e46 z silnikiem R4 143km (N42)
#lpg
  • 12
@Dawrus: dużo o w02 moge powiedzieć, w tym niewiele dobrego xD
Ogolnie teraz po niecałych 80k na gazie mam druga listwę, która ma być już poprawiona, nie wiem czy doczekam zweryfikować.
Kupiłbym sprawdzone Barracudy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: myślałem by założyć coś innego ale nie chciałbym mieć problemów z całą instalacją (poprzedni właściciel zamontował dość biedna instalacja oparta o staga GO). Dlatego myślałem by podmienić to na ta sama listwę lub coś kompatybilnego ale trochę lepszego.
Ogólnie chciałbym wyciągnąć stratą listwe, wrzucić nowa I ewentualnie podjechać do gaziarza na regulacje (albo kupić sterownik I samemu grzebać xD)
@Dawrus: tylko dobrze by było po rozkręcaniu ustawić skok tłoczka bo z tego co pamiętam to tam jest możliwość kalibracji. Albo nie dotykaj po prostu tej śrubki imbusowej od skoki tłoczka przy rozkręcaniu. Nie wiem czy od benzyny ekstrakcyjnej nie spuchną gumki. Szybsze wtryski to do silników turbo albo wysokobrotowych trzeba bo wtedy jak się da duże dysze to musi dać radę odmierzyć małe dawki jak się jedzie ostrożnie.
@biskup2k: Tej śrubki raczej nie będę ruszał :D jak się uda tym sposobem trochę wydłużyć życie wtrysków to fajnie, a jak nie to po prostu kupie nowe i wymienię. 300 ziko piechotą nie chodzi także może się coś uda :D