Wpis z mikrobloga

Mirki może ktoś pomoże zdiagnozować zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś czas temu czasem na monitorze (jakiś Dell poleasingowy) zaczęła pojawiać się taka kreska. Po poruszaniu monitorem znikała. Z czasem z grubości 1 piksela zrobiła się większa i obecnie nie znika w ogóle (wcześniej stare dobre pieprznięcie w górę monitora działało). It’s over dla monitora? Czy w miarę prostym sposobem można coś ugrać?

#monitory #dell #pytaniedoeksperta #elektronika
Pobierz mile5 - Mirki może ktoś pomoże zdiagnozować zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś czas temu czase...
źródło: comment_1673021164ThBc0wJ3mX3UEU8tXEUEf0.jpg
  • 7
@Kryspin013: udało mi się go rozkręcić i yup, taśma była w środku xD poprawianie już poza moimi umiejętnościami. Orientujesz się czy opłaca się zawozić go z takim czymś do serwisu? Czy jego trud skończony?
udało mi się go rozkręcić i yup, taśma była w środku xD


@mile5: ?

poprawianie już poza moimi umiejętnościami. Orientujesz się czy opłaca się zawozić go z takim czymś do serwisu? Czy jego trud skończony?


@mile5: Nie wiem. tak żeś to opisał że #!$%@? z tego rozumiem. Kwestia czy faktycznie jest łatwy dostęp do taśmy ekranu. I to nie jest kwestia poprawienia jej bo ona jest klejona. Trzeba ją przygrzać.
@Kryspin013: trochę zaśmieszkowałem bo myślałem, że chodzi o taśmę łączącą płytkę z matrycą () czyli problem może być w samej matrycy?

Co do roku, to wg google wypuszczony był w 2013