Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z kontrolerem Xbox series X na PC. Chodzi o dryfujący lewy analog. Na czacie łowią, że się gwarancja skoczyła i mogę ich pocałować w pierścień(pad kupiony w media expert 10.2022) nie wiem czy iść na rękojmie. Doradzi ktoś?
#xbox #xboxseriesx
  • 25
  • Odpowiedz
@HerrscherARMANI: Xbox tzn co, Microsoft Ci tak napisał? Przypisałeś sobie tego pada do konta MS? Jak chcesz słać do Media Expert, to sobie sprawdź szkic rękojmi i tam opisz wadę produktu i żądanie (naprawa/wymiana/zwrot gotówki), dołącz dowód zakupu itd. Zobacz gdzie odbierają przesyłki z reklamacjami i tam wyślij pada z tym papierem, najlepiej jeszcze skan na mail. Po odbiorze mają 14 dni bodajże na rozpatrzenie, jeżeli nie dostaniesz żadnej odpowiedzi to
  • Odpowiedz
@HerrscherARMANI: Masz tak właściwie 2 wyjścia. Rękojmia na towar nieużywany obowiązuje chyba 2 lata, więc możesz wysłać do ME wtapiając najwyżej kasę za wysyłkę albo czas na czekanie z odpowiedzią itd. Jak nie chcesz, to możesz ściągać naklejkę i go rozkręcić, sprawdzić ten analog czy coś tam nie wleciało, przedmuchać, wyczyścić. Na twoim miejscu bym wysłał na rękojmię i ogarnął sobie jakiś pad do grania, czekając na rozwój sytuacji ze sklepem
  • Odpowiedz
@HerrscherARMANI: No musisz to jakoś tak opisać. To jest generalnie "niepoprawne działanie" urządzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodaj tylko jeszcze, że restartowałeś pada, zaktualizowałeś itd. i potrzebna jest naprawa wymagająca serwisu/otworzenia kontrolera. Filozofii nie ma, pad nie działa jak powinien i żądasz wymiany/naprawy/zwrotu gotówki.
  • Odpowiedz