Wpis z mikrobloga

siema che zaczac sie delikatnie podkowac testosteronem, jestem po 30 cos tam cwicze od paru lat z rozna intensywnoscia, na wiosne jak dni heda dluze i bedzie wiecejnslonca chce zaczac podawac tescia, treningi robie tylko na dworze. i tu pytanie do was, czy nawet male dawki mofa zaburzyc gospodarke hormonalna, czy wypadaja od tego wlosy no i czy nie zaczne bic kobity hehe. slucham rad dzieki
#mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@jestemniemam: co to znaczy małe dawki dla Ciebie? Co konkretnie chcesz bić? Jakiego teścia? Musisz czwiczyc ostro na siłowni min 3x w tygodniu. I tak, Będziesz miał hormony #!$%@?, jajca nie będę pracować, bo i po co. Jak nie wiesz i nie masz leków na odblok to się jie bierz za to. Najlepiej wez jakiegoś trenera personalnego, ale takiego co bierze udział w w zawodach, będzie wiedział co i jak
  • Odpowiedz
@thestructor: czyli nawet pojedynczy strzal tescia blokuje wydzialanie sie tego hormonu, ibtrzeba brac leki na odblok? czyli chyba nie warto tak jak mowisz, to co ze sterydow/stymulantow sobie najlepiej #!$%@? co bedzie najzdrowsze? jest takie gowno?
  • Odpowiedz
@jestemniemam: Przepraszam, a na #!$%@? ci pojedynczy strzał? Jaki sens? Jak koniecznie chcesz zacząć, to jebnij 300 enana raz w tygodniu, tylko #!$%@? weź kogoś do pomocy, nawet nie będziesz wiedział jak i gdzie strzała zrobić. Idź zrób tez badania, żebyś wiedział jaki masz referencyjny poziom hormonów, żebyś wiedział później do czego powinieneś wrócić. Dopnij dietę i czwiczenia, inaczej nie ma sensu się kłuć
  • Odpowiedz
@jestemniemam ja Ci odradzam brania testostetonu, jak nie jesteś do niego w 100% przekonany i zdeterminowany do ciężkich treningów i progresów. Branie testosteronu wiąże się z wieloma konsekwencjami i wyrzeczeniami.
Chyba, że chodzi o TRT, wtedy to inna kwestia...
  • Odpowiedz
@matiimakaka: alko nie pije, dragow nie biore, treningi mam swoje wlasne autorskie cardio sila umysl, diete moge trzymac, odkad nie jaram zszedlem do 80kg przy 180cm. caly czas sie zastanawiam, badania intak sobie zrobie a potem zobacze
  • Odpowiedz