Wpis z mikrobloga

@cosset: odchudzanie to dieta, a nie cwiczenia. Mozesz siedziec na dupie nic nie robic miec deficyt kaloryczny i schudnac.
Jak bedziesz chodzil nawet 1h dziennie i wpieprzal 4kkcal to nie schudniesz.

Jezeli chodzi o takie regularne rzeczy to mega daje boosta do regularnosci swoich dzialan. Czy to w nauce czy wlasnie w budowaniu miesni.
Mi pomoglo ale kwestia tego co chcesz.
Sam 30 minutowy spacer daje sporo frajdy i ciekawych mysli
@cosset: na mnie działa motywującą, teraz mam ponad 1000 dni z rzędu zamknięte pierścienie aktywności, warto dobrać sobie odpowiednią ilość kalorii, ja na zimową porę roku ustawiam tak żebym codziennie musiał wyjść na minimum 20-30 minutowy spacer, a na lato podbijam bo wtedy mam więcej opcji oraz chętniej się człowiek porusza na świeżym powietrzu
@cosset: To jest bardziej indykator czy się poruszasz dla samego zdrowia krążenia itd dobrze jest się ruszać. Jeśli Chess schudnąć to trzeba się ruszać i nie dokładać jedzenia. Jeśli Chess to zrobić bezbolesnie to celuj w 10k kroków dziennie i nie nadkładają tego co spalisz nie dokładaj specjalnie kardio od razu dopiero jak pierwsz metoda przestanie działać. Pro tip zawsze ucięcie kalorii pozwoli szybciej schudnąć a nie ćwiczenia