Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry, od stycznia tamtego roku próbuję wylecić #tradzik, a bardziej może takie plamki (dermatolog okreśiła to zapaleniami) więc krostek jako takich nie mam.
Brałem #tetralysal oraz #azytromycyne - to nie pomogło, więc lekarz stwierdził, że idziemy w #izotek, bo on na to co mi dolega na pewno pomoże. Przy wadze 70kg, przez pierwsze dwa tygodnie brałem 40mg (2x dziennie) a potem przez kolejne 1,5 msc 60mg (3x dziennie). Kurację zacząłem dokładnie 2 miesiące temu w listopadzie, pomimo tego nie ma żadnych efektów, kompletnie, tak jak zaczynałem leczenie tak jest teraz, jestem już okropnie zmęczony psychicznie i znów mam wrażenie, że kolejny lek, który nie działa jak z dwoma poprzednimi. Czy jest to możliwe aby po takim czasie izotek nie zadziałał?
Czy może ja go źle stosuję? Już sam nie wiem, jem coś tłustego, kanapka z dużą ilością masła, szynka/ser + czasem majonez.

Bardzo proszę o poradę, czy możliwe że izotek zacznie działać później? Z tego co wyczytałem 2 miesiące to już okres po którym powinna być poprawa.

Bardzo dziękuje, za wszelkie odpowiedzi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b6e6a03aff44a0fb1abb99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
no mi izotek nie pomógł, a brałem 10 miesięcy. Ciągle mnie wysypywało, ale pod koniec kuracji zrobiłem testy na nietolerancje pokarmowe i po wyeliminowaniu kilku składników w końcu przestały wychodzić krosty, więc to może być przyczyna braku efektów.
  • Odpowiedz