Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Da się wyrobić kartę wędkarską online?
Zdałem egzamin i muszę teraz zanieść dokumenty do wydziału ochrony środowiska, problem w tym, że działa w #!$%@? godzinach i nie bardzo jestem wstanie to załatwić osobiście w urzędzie
#wedkarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@happy_shroom pewnie można wysłać wszystko pocztą i odebrać w ustalonym terminie. Na robiłem podobnie w czasie pandemii. Zadzwoniłem do gościa który to ogarnia i mi wszystko wytłumaczył. Przemiły gość, pewnie nie wiele ma roboty XD
  • Odpowiedz
@happy_shroom: Jak już będziesz szedł do wydziału środowiska, to pamiętaj, żeby mieć ze sobą potwierdzenie przelewu. Nawet jeśli na stronie informują o możliwości opłacenia ma miejscu, to taka możliwość raczej nie istnieje. Mnie tak załatwili - pani przy kasie wielce zdziwiona czemu z gotówką wyskakuję. Jak jej pokazałem w telefonie, że na stronie mają taką informację, to aż do jakiegoś dyrektora czy innego naczelnika dzwoniła. A skończyło się tak, że
  • Odpowiedz
@happy_shroom: ja we Wrocławiu robiłem zeszłego lata to się nałaziłem jak głupi bo wszystko trzeba było załatwiać na miejscu i potem się jeszcze okazywało, że kasa nieczynna, a przelewem nie można itp itd.. Chciałem online zapłacić za kartę i zewolenie to też się nie dało bo trzeba być zapisanym do koła, a do koła zapiszesz się tylko kupując w kasie... Istny Bareja.. i tak to całe PZW wygląda więc nie
  • Odpowiedz