Wpis z mikrobloga

Nie wiem, dlaczego, ale wczoraj podczas panelu karolka i mandzia, czułem zakłopotanie, dosłownie dwóch dorosłych typów, kłóci się o to, że jeden z nich 9 lat temu, na jakim evencie miał wytargać jakieś dziecko za ucho i śmiał zwrócić mu uwagę, że ten psuje zabawę innym. Jeszcze jak ten karolek wyciągnął jakieś nagranie sprzed 9 lat, mimo że miał już to przegadane z mandziem co sam potwierdził i nadal to wyciąga nie potrafiąc uargumentować, po co to robi, to aż mnie #!$%@? skręciło w środku, dlatego nie potrafię zrozumieć, jak ten cały karolek może być wygranym czegokolwiek, niesamowite jest to, że dorosły chłop ma ksywę karolek, tak jak ja bym miał na imię Paweł i kazał mówić do siebie Pawełek, co to #!$%@? jest.

#famemma #mandzio #polskiyoutube
  • 12
  • Odpowiedz
@Heekate: u mnie dyskomfort powoduje sama postać mandzia bo jakby rozumiem, że nie szata zdobi człowieka i wolność tomku w swoim domku tylko sposób w jaki się ubiera i zachowuje plus jego przeszłość nie pozwala mi spojrzeć na niego jak na kogoś zdrowego psychicznie, gdybym miał na przykład wskazać potencjalnego strzelca albo samobójce w tłumie wskazałbym na niego
  • Odpowiedz
@Heekate: mnie skręcał najmocniej ten panel. Gruby posadził swoich koleżków jak najbliżej sceny, przy mikrofonach aby krzyczeli i byli słyszalni na transmisji. Od grubasa minimalne jakieś argumenty do Juźwiaka, odpalił się na pokaz i takiego poziomu daaawno nie wdziałem, jeszcze niżej niż prime czy mma vip Najmana. Przeważnie jakieś kłótnie na fame są o coś, albo po prostu z nienawiści, a tutaj mam wrażenie gruby na siłę mordę darł, same wyzwiska,
  • Odpowiedz
@Heekate: Karolek zapomniany jutuber chwyta się czegokolwiek żeby wrócić do koryta. Obaj się ośmieszyli na tej konferencji a jeszcze gorzej będzie w oktagonie.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: czyli wiedząc jak czuje się ktoś gnębiony zgnębił jakiegoś dzieciaka, to tym gorzej o nim świadczy bo można go śmiało wrzucić między sebiksów szkolnych co odreagowywują patologie w domu na kolegach ze szkoły. Słaby wobec silnych, silny wobec słabych. A dysfunkcyjny był i jest.
  • Odpowiedz