Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #urologia #zdrowie

Mam 17 lat i dosyć wstydliwy (chyba)problem, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi w internecie, więc stwierdziłem że zapytam tutaj. Chodzi o budowę penisa. Wydaje mi się, że mam za długi napletek, w spoczynku zakrywa całą żołądź i poza tym jeszcze zwisa tak z 1cm luzem. Ogólnie nie ma żadnego problemu z jego zsunięciem przy myciu oraz masturbacji. Jednak w przeciwieństwie do tego co widziałem na zdjęciach lub filmach, po zsunięciu z żołędzi, napletek nie "chowa się" w rowku pod nią, tylko pozostawia taką lekką fałdę. Wyczytałem, że ta fałda będzie raczej zahaczać i zsuwać prezerwatywę. Tak faktycznie jest i trzeba coś z tym zrobić czy idzie z tym normalnie uprawiać seks (włączając w to fakt czy nie odstraszy to dziewczyny)? Niestety mam bardzo słaby kontakt z rodzicami (a właściwie to prawnymi opiekunami, jestem sierotą) i nie miałem nigdy rozmowy na ten temat. Czy jeśli konieczna jest operacja, gdzie powinienem się udać (najpierw lekarz rodzinny czy gdzieś od razu do specjalisty oraz czy mogę iść sam nie będąc pełnoletni?) i jaki byłby koszt potencjalnego zabiegu. Oczywiście chciałbym to zrobić w jak najlepszym miejscu, żeby nie zostać ze szramą albo jakoś źle zrobionym efektem. Mazowieckie jeśli to ma znaczenie.

Z góry dzięki za odpowiedzi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b6ba3c3aff44a0fb1ab40c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: spytaj się rodziców czy nie byłeś przypadkiem obrzezany, taki objaw który opisujesz to efekt zaniedbania, po obrzezaniu trzeba pamiętać o regularnym podcinaniu napletka bo skóra tam odrasta jak włosy na głowie

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie odpowiem w kwestii napletka, ale nie możesz iść do lekarza ani tym bardziej poddawać się zabiegom medycznym bez wiedzy rodzica lub opiekuna prawnego. Zazwyczaj wystarczy, że rodzic będzie na pierwszej wizycie i będzie np. poinformowany o dalszym leczeniu i wtedy dalej możesz przychodzić sam. Generalnie do dokumentacji medycznej podaje się zawsze PESEL, więc na pewno ktoś wyhaczy, że jesteś niepełnoletni.
@AnonimoweMirkoWyznania:

17-latkowi? I to mieszkającego z rodzicami/opiekunami w normalnym otoczeniu? No nie przesadzajmy, życie tak naprawdę zaczyna się po maturze, zwłaszcza gdy wyjeżdża się z domu.

Ale jeśli wiesz, że masz spore szanse na segzy już teraz, bo masz wzrost, mordę, sylwetkę i solidny rozmiar, to nie zwlekaj - po prostu myślałem, że bardziej ci jednak zależy na anominowości/intymności, żeby opiekun nie wiedział/nie miał wglądu w temat.