Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej ziomek @Mjau z tym zgłaszaniem do uokik dałeś ciała, ja wiem, że wykop to banda dzieciaków, ale ze NIKT nie napisał ci, że takie sprawy to kieruję się do


Jak nie wierzysz, zadzwoń, rozmawiałem z nimi już, bo wziąłem pod lupę @x-kom


BY WASZĄ sprawą ktoś mial się zająć, musi najpierw to sprawdzić, a od tego jest inspekcja.
UOKIK ODPISZE Ci, żebyś poszedł do rzecznika konsumentów, bo to sprawa jednej osoby, bo chyba nie wiesz od czego jest Uokik, oni przyjmują sprawy, które oddziałują na każdego zainteresowanego, czyli np. Gdyby kłamali w reklamie, ale też musisz umieć to wykazać, zrzut ekranu z oferty to za mało, a także proces po stronie uokik jest dłuższy. Potem ty byś się oburzył, że nic nie zrobią, a tylko dlatego, że jak większość z krzykaczy, nie macie pojęcia ktory urząd ma jakie kompetencje.
Polecam więcej edukacji, bo jeśli sam bawisz się w zgłaszanie najpierw odrób lekcje, bo całe znalezisko to posmiewisko.
Pozdrawia bierny czytelnik
#prawo #uokik #konsument #dzieciwemgle


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b6243e3aff44a0fb1aa069
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to trzeba było napisać to w znalezisku a nie pisać z anonimowych.
Post jak z pasty "eh amatorzy pchają się do zabawy. bo to trzeba najpierw napisać zezwolenie na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny 18 do 6 rano podbity przez urząd miar i wiar z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z osobistą pieczęcią zakonu ojców małojców
OP: Ziomek, ty czytasz co @Mjau pisze?
Cytuje :
Pozdrawia bierny czytelnik

Jeśli to dodasz z anonimowe to łatwo się domyślić, że nie mam konta, serio wam trzeba jak krowie na rowie.
Cytowanie pasty w miejscu gdzie robisz AFERĘ o coś i jescze masz pretensje, że ktoś ci zwraca uwagę, że jesteś głupi co słuchasz wykop zamiast weryfikować? Pierwszy do umniejszania, ale żeby użyć telefon Google to nie, lepiej dodać znalezisko
@AnonimoweMirkoWyznania: dobra wykopek w praktyce xD

Jeśli to dodasz z anonimowe to łatwo się domyślić, że nie mam konta


nie. wpis z anonimowych wcale nie świadczy o tym, że nie masz konta. pozatym tak jak napisałem dalej. jeśli chcesz wnieść coś sensownego do sprawy to mógłbyś podjąć jakąkolwiek inną próbę kontaktu.

jesteś głupi co słuchasz wykop zamiast weryfikować? Pierwszy do umniejszania

typowy bezbek, jeśli za coś się bierzesz i robisz aferę