Wpis z mikrobloga

Myślałem, że polska kolej to już nie to samo co pamiętałem z dzieciństwa. Nie jeżdżę często, ale ostatnie doświadczenia były raczej pozytywne. Nowszy tabor niż ten który zapamiętałem, w miarę czyste toalety, dosyć małe spóźnienia.

Dzisiaj trochę się rozczarowałem. Wracając z Gdańska do Wrocławia, około godziny oczekiwania na stacji w Poznaniu ze względu na opóźnienie pociagu, z którego przesiadało się dosłownie kilku pasażerów.

Mogło to zostać załatwione jedną taksówką , a tak to ponad setka osób czekała, a na koniec od niechcenia słyszy się tylko "przepraszamy" od załogi []

#kolej #intercity #pkp
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@satro: ciekawa sprawa, bo nie powinieneś czekac tej godziny jeśli to nie był ostatni pociąg w tej dobie w tym kierunku (a do tego dość często one tam jeżdżą)

@Pociongowy: właściwie to nie był ostatni pociąg tego dnia, chociaż kolejny byłby dopiero po 3 godzinach. Z tego co widziałem na rozkładzie, to w inne dni kursuje jeszcze jeden pomiędzy tymi dwoma, ale dzisiaj nie było tego kursu.

Trochę do dupy, ale ostatecznie dosyć szybko minęło przy dodatkowym odcinku serialu i kanapce z warsa. (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@satro: ok skoro kolejny był po 3h to faktycznie inaczej to wygląda.

Nie mniej jednak masz zawsze prawo do reklamacji i korzystaj z niego ʕʔ prowadzac pociągi staram się robić co można by dojechać na czas ale czasem coś jest poza moim zasięgiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)