Wpis z mikrobloga

Siema, dzisiaj ukradli mi rower z lokacji, musiałem to zgłosić na policję gdyż tak zostałem tak poinstruowany przez agencje, ogólnie musiałem wszytko opisywać na portalu pracowniczym i wyglądało to tak, że musiałem się tłumaczyć z tego, że mi go ukradli xd, ale mniejsza o to, co mnie bardziej zdziwiło i czy to normalne, że w #holandia aby coś zgłosić na policję trzeba się umawiać na spotkanie na komisariacie i czekać dwa dni na odpowiedz, bo komisariat jest wyłączony z użytku publicznego Xd?
  • 5
@wojciech_s: tak tez mi pan policjant powiedział, ale nie mam tego holenderskiego konta co u nas jest jak profil zaufany :/ Jakieś gowno za 50 max 100 euro warte pewnie jeszcze bez kluczyka to buchneli xd Najbardziej mi zależy tylko żeby dostać protokół z policji ze to zgłosiłem żeby mi nie dali kary 315 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adammonster: grzeczny chłopak jestem xd najlepsze, że obok stały 3 inne, a z boku domu był nawet z kluczykiem w srodku xd w sumie to dwa ukradli i niestety padło na mój.Moją jedyna teoria jest to, że to może być jakaś zemsta dwóch młodych chłopaków, którym dzień wcześniej nie chciałem kupić papierosów w sklepie, ale to mało prawdopodobne