Wpis z mikrobloga

@XRaDX113: no widzisz, skoro tak się tylko potrafisz odzywać, to nie dziwne, że siedzisz tam w kącie i patrzysz w sufit ofermo bez ogłady i własnych poglądów. stój tam dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o potrafisz odzywać, to nie dziwne, że siedzisz tam w kącie i patrzysz w sufit ofermo bez ogłady i własnych poglądów. stój tam dalej


@pyczasty: po prostu dostosowuję się do twojego poziomu
@XRaDX113: Możesz sobie popisać głupoty jedynie. Ja o Szkolnej wiem praktycznie wszystko a ty idz poszukiwać prawdy gdzie tam chcesz ....... olgierdano ci powie prawde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XRaDX113: możesz sobie mieć co chcesz ale nie masz własnego zdania :) Sam się już zdefiniowałeś. To skoro wszystkich masz tam gdzie masz, to co ci dolega?

Nie potrafisz wyrazić tak jak napisałes swojego zdania a czepiasz się do mnie i to jeszcze ordynarnie. Co ja ci zrobiłem, że ubliżasz mojej rodzinie?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
asnego zdania :) Sam się już zdefiniowałeś. To skoro wszystkich masz tam gdzie masz, to co ci dolega?


@pyczasty: dolega mi twoje #!$%@? na tagu. moje zdanie jest takie że powinieneś usunąć konto i przeprosić rodzinę

wciąż oddychasz i piszesz te bzdury zaśmiecając tag więc po prostu robię to samo względem ciebie
@XRaDX113: No przepraszam twoją rodzinę, że muszą cię tolerować :) Szkoda mi uch bardzo, bo nie nauczyli cie za grosz kultury i dobrych manier i na pewno bardzo wstydzą się za ciebie. Skoro nie chcesz mnie czytać to nie czytaj. Wpłacaj pieniądze lepiej jutuberom. Nie jesteś zbyt bystry więc proszę cię również żebyś nie zaśmiecał tagu. Nie rokuje dla ciebie żadnej nadziei. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oją rodzinę, że muszą cię tolerować :) Szkoda mi uch bardzo, bo nie nauczyli cie za grosz kultury i dobrych manier i na pewno bardz


@pyczasty: raczej się nie mają ze mną problemu takiego jak twoi z tobą skoro jedyne co ci zostało to ciągłe #!$%@? na wykopie, jedyne miejsce gdzie możesz sobie #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko małpuję twoje zachowanie względem ciebie. żaden "jutuber"
@XRaDX113: a kim ty jesteś wysrywie? :D przestań się kompromitować i ubliżać mojej rodzinie, bo nigdy ci się to nie uda. Nawet nie wiesz jakiego głąba z siebie robisz pisząc w ten sposób.

"raczej się nie mają ze mną problemu takiego jak twoi z tobą skoro jedyne co ci zostało to c"


oj raczej się z tobą się mają.... niech cie wyślą na jakieś zajęcia savoir vivre czy coś.... zanim będzie
@pyczasty: Ja o Szkolnej wiem praktycznie wszystko a ty idz poszukiwać prawdy gdzie tam chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy Ty się właśnie szczycisz tym, że wiesz wszystko o menelach z Białegostoku? Jak bardzo musisz mieć smutne życie
odzinie, bo nigdy ci się to nie uda. Nawet nie wiesz jakiego głąba z siebie robisz pisząc w ten sposób.


@pyczasty: aby jej ubliżyć musiał byś ją mieć

kto to mówi, obrażasz tych swoich jutuberków a mi o zachowaniu mówisz? jakie to ironiczne
@XRaDX113: Ale to ty mnie próbujesz obrażać. Czego ty chcesz ode mnie?
Miałeś trudne dzieciństwo, to przykro mi ale ja ci nie pomogę w tarapii . Coś ty zrobił ze swoim życiem, że tak źle się potoczyło?

Nie widzisz jakiego głąba z siebie robisz? Czy mam już usuwać konto?