Wpis z mikrobloga

@kam1l: zalezy jak glebokie masz rysy a wiekszosc past o dupe se rozbil bo rysy to sie polerka robi, przewaznie na 3 pady i specjalne pasty ;) blotnik ci caly pomaluje bo najlatwiej. Jakby byla gdzies indziej to mozna probowac odcinac jakos
@integra: rysy płytkie, widać, że ktoś na szybko robił czymś co miał pod ręką

@sayane: Ktoś porysował jednej nocy z jednej strony, a na drugi dzień z drugiej i nawet szlaczki porobił. Moje pierwsze auto, takie piękne, że aż w oczy kuje :P Citroen C1...
@kam1l: @sayane: ja tez mam #!$%@? ale nie robie bo znow mi porysuja. Przejesz paznokciem przez ryse jak czuc to malowanie jak nie to mozna wyprowadzic. Do bazy masz czy jescze w kolorze poka foto jak masz
@integra: Dzisiaj mam plan umyć auto i dokładnie się przyjrzeć, chociaż już to mam gdzieś o 3 tygodni, ale jak oglądam to aż serce boli ;_; Kupię taką pastę w tesco czy bricomarche?
@kam1l: Kupisz gowno nie paste ;) Trzeba kupic dobra pastek a dokladniej to nawet 3 bo to rozne sa "gestosci" past, do tego potrzebna jest maszyna (cos jak szlifierka z regulacja obrotow) i pady :)

Mnie tez szkoda ale jak zrobie to i tak mi #!$%@? porysuje a nie moge go zlapac. Co z tego ze sa kamery zawsze umorza policja. a mam #!$%@? blotnik, drzwi i cwiartke tyl :/
@kam1l: Nie słuchaj dokładnie tego co mówili wyżej. Jeśli ktoś nie zmasakrował Ci całego auta szczotką drucianą, to zwykłą pastą polerską cośtam zdziałasz. Ważne, żeby spod spodu nie wyglądał inny kolor, wtedy znaczy że doszedł do podkładku albo blachy i nic z tym nie zrobisz. Weź trochę takiej pasty na miękką szmatkę (auto oczywiście czyste ;) i delikatnymi kolistymi ruchami próbuj polerować. Robiąc to delikatnie i nie jeżdżąc w jednym miejscu