Wpis z mikrobloga

Przychodzę z 7 przemyślanym pomysłem. Mianowicie w DC były huśtawki przywieszone do sufitu, na których huśtały się dziewczyny. A co w razie ewentualnego pożaru? Czy miałyby one spadać bezpośrednio na ziemie, czy ktoś byłby odpowiedzialny za łapanie ich? I co w przypadku, jeśli którejś chciałoby się siku? Jak o tym komunikowały i komu?
Jak wiadomo, obowiązkiem osób kierujących pracownikami jest egzekwowanie od pracowników przestrzegania przepisów i zasad BHP. Jak widać w DC tych zasad nie przestrzegano. Jestem za tym, aby jakiś wykopek złożył skargę do Państwowej Inspekcji Pracy w tej sprawie. #iwonawieczorek #csiwykop #kryminalne #bhp
  • 7
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Myślę, że na siku schodziły tak jak wchodziły, z reszta te laski wygladaly na zadowolne z takiej fuchy. Oni tam mieli inne problemy i biznesy niz przestrzeganie zasad ppż i bhp xd, tak jak chyba w wiekszosci lokali tego typu.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: W razie pożaru z huśtawek wysuwały się mini gaśnice.Dziewczyny z góry miały lepsza widoczność do gaszenia ewentualnego pożaru. Poza tym Krystian W. przeprowadził z nimi szkolenie BHP. Na wypadek upadku z huśtawki ,z podłogi wysuwaly się specjalne,dmuchane materace amortyzujące ewentualny upadek.Jesli chodzi o siku,to dziewczyny miały przyczepione cewniki ,które były opróżniane przy pomocy pistoletów na wodę.Dziewczyny strzelały z pistoletów dla ochłody w piszczący tłum bawiących się na sali.To tak po
  • Odpowiedz