Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: w dużych miastach bywa tak:

Dzisiaj np podjechałem kupic od kogoś komodę używaną. Taką z Ikei, przyda się na mieszkanie na najmy. Falowiec 9 piętro przy ul. Jagiellońskiej. Podjeżdżam z boku, rozglądam się ciekawie, brzydcy ludzie poruszają się niemrawo w zwolnionym jakby, pozbawionym celu i kierunku tempie. Gdzieś na jednym z górnych balkonów trzepocze wielki baner Dudy. Nie dziwi mnie w tej miejscówce. Wjeżdżam na górę, dzwonię otwiera mi wygolony
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: hmm chyba najbardziej o to, że jest to kraj stagnacji (również mentalnej), beznadziei i braku szans dla młodych - zarówno w miastach (w mniejszym stopniu) jak i na prowincji (w większym). I o to, że ziarno populistycznej, nacjonalistycznej polityki socjalu trafia na żyzny grunt w Polszy. ()
  • Odpowiedz
@Podly_Bzik
@bylem_zielonko jaki brak szansy XD
Wystaczy cokolwiek umieć by całkiem dobrze zarabiać xd tak samo na wsi. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Znasz język obcy, masz robotę na słuchawce w domu. Masz prawko zostan kierowca, kurierem cokolwiek
Zajebiste są te wasze wypowiedzi jak próbujecie sklejac jakieś mądre wyrazy by poważnie wyglądać - wyglądacie wtedy inteligentnie jak ten orangutan prowadzący meleksa - ziarno populistycznej, nacjonalistycznej polityki socjalu trafia na żyzny XD
  • Odpowiedz
@huncwot_: jacy Wy, Tobie się wydaje, że pozostali użytkownicy stanowią jakąś wspólnotę, do której Ty nie przynależysz? I na #!$%@? się w ogóle #!$%@?, wracaj wąchać psie dupy, czy tam całkiem dobrze zarabiać, co tylko Ci pasuje xD
  • Odpowiedz