Wpis z mikrobloga

By wyjść Wam na przeciw bo może faktycznie większość ludzi domaga się innej formy rozliczenia postanowiłem zrobić ankietę. Zapraszam na mój ig. Jeśli przynajmniej 10% osób będzie niezadowolonych z aktualnego rozliczenia to od razu dziś na live sprawdzamy faktury. Myślę że dacie radę jeśli Wam zależy.

Natomiast jeśli widownia mi ufa i woli ten czas na live poświęcić na coś innego to zrobię to czego oczekują. To moja wspólna akcja z widzami i to oni mają tu głos. Niech większość zdecyduje.

#wardega #famemma
  • 40
  • Odpowiedz
@sawardega: skoncz #!$%@?ć, bo to jeszcze bardziej wygląda jakbyś miał coś do ukrycia. Twoi widzowie też są ciekawi bo #!$%@? filmików zrobiłeś z psiakobusa to raz, a dwa to jakbys nie mial nic do ukrycia to byś nie robił z tego takiego problemu
  • Odpowiedz
Niechaj lud zdecyduje bo wg mnie wszystko fajnie, ale kim ja jestem by decydować. Decyzja w rękach ludu. Wystarczy 10% a poświęce na to live.
  • Odpowiedz
Natomiast jeśli widownia mi ufa


@sawardega: To nie widownia kupowała PPV z twojego linka, a też inni ludzie, dla których jedynym powodem był cel - który realizujesz po dwóch latach. Ogarnij się gościu bo jesteś przykry.
  • Odpowiedz
Sylwester, nie jestem w stanie pojąć czemu po prostu nie udostępnisz tej listy schronisk, robiąc taką ankietę zakładasz możliwość, że być może będzie to konieczne, czemu więc nie zrobisz tego od razu i po problemie? Twojego "rozliczenia" na ten moment nie można nazwać transparentnym.
  • Odpowiedz