Wpis z mikrobloga

  • 0
@Happy_Aye: No to złe strzelasz, otwarta sprzedaż jest jedynie dla memberow, który kosztuje 35 funtów za osobę. A mecz jest dopiero za miesiąc, dlatego chce sprawić czy są jakieś fajne miejsca jeszcze dostępne bo nie chce siedzieć na dachu z lornetką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@catimudi: przeciez wiem, bo sam chcialem kupic i sobie odpuscilem... Ktos tu pisal, ze nie udalo mu sie w normalnym rzucie kupic, bo po 15 minutach juz nic nie bylo i fartem udalo sie pozniej w exchangu, ale spedzil kilka godzin na odswiezaniu strony.
  • Odpowiedz
@catimudi: a ja wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli chodzi zakup biletów, to podobno jeszcze twitter wchodzi w grę, ale żadnym ekspertem nie jestem w tej dziedzinie. Na emirates byłem raz i to tylko w ramach stadium tour :c
  • Odpowiedz
  • 0
@Figle: Ja raczej odwiedzę stamford bridge ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak starczy czasu to Emirates tez. Innym razem wpadnę na meczyk jak znowu będą 4rsenalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@catimudi: Nie ma problemu :)
Na WHU - Chelsea są jeszcze bilety i nie trzeba membershipa, tylko A) trochę daleko B) trochę drogo C) trochę głupi stadion do oglądania piłki
  • Odpowiedz
  • 0
@Lawian: Wiem właśnie wyszło mi około 700 zł za bilet, gdyby dawali lornetkę gratis to bym pomyślał :) jak zobaczyłem ile jest meczy w tym czasie w Londynie to od razu skreśliłem WHU ze względu na ten stadion..
  • Odpowiedz
@Figle: Z mojego doświadczenia jest tak że albo Ci się uda wbić na pulę 3000 (która rozejdzie się w ciągu minut więc F5 i nadzieja na farta) albo właśnie na dzień/dwa przed samym meczem - ja przedwczoraj złapałem na dziś ale na Club Level więc nawet nie pytaj ile dałem xd Za Wengera było łatwiej coś dorwać, teraz za dobrze grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do
  • Odpowiedz
ja przedwczoraj złapałem na dziś ale na Club Level


@Lawian: tylko nie przesadź z procentami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki za odpowiedź, w takim razie rezerwuje lot w ciemno i niech się dzieje. Dobrej zabawy dziś!
  • Odpowiedz