Wpis z mikrobloga

@Dupazbita: on ma mocny parter i zapasy jest w #!$%@? silny i to jest jego broń której nie pokazywał na treningu obalał gościa znacznie wiekszego od siebie który wjeżdzał w niego z zaskoczenia. Ferrarka jest w #!$%@? silny a w stójce gasi światło i jest ona bardziej widowiskowa niż nudny parter ale jak bedzie przegrywał to skończy łaszczyka w parterze. Zobaczycie wykopki niedowiarki będzie ko na łaszczyku a jak nie to
@Putin1111: Mocny parter a walkę z wiewiórem w kickboxingu wziął? Co ty ćpiesz chłopie. Ferrari to typ gościa który macha rękami i liczy że trafi, Leszczyk jako pięściarz pewnie wie jak się bronić. Jedyna nadzieja w Ferrarce że od rozpoczęcia wpadnie w niego jak Denis w Szpilkę i będzie liczył że go ubije. 2 runda nie będzie miał kondycji i albo Leszczyk go wypunktuje, albo położy na deski (w co wątpię)
@Dupazbita: zobaczysz że go skonczy w parterze amadi ma najlepszego trenera od mma i ma dobrą genetyke do tego sportu ( jest w #!$%@? silny typowo siłowo co sie przekłada w zapasach i w parterze a dodatkowo idzie to w parze z jego siłą ciosu, dodatkowo ma mocną szczęke bo nigdy nie trzyma gardy a pomimo tego nie był nawet liczony nigdy. Moim zdaniem jedynie może łaszczyk go wypunktować w co
@HoIIow: co to ma za znaczenie, nigdzie nie napisałem że kiedykolwiek coś trenowałem, ale jako widz mogę mieć swoje zdanie i co to ma do rzeczy czy ja sie dobrze bije czy nie, przynajmniej mam oczy i wyciągam jakieś wnioski na podstawie tego. Nie mówie że jestem nieomylny ale moim zdaniem ferrari powinien to wygrać w parterze
@Putin1111: hahhaha jeszcze w parter jestem skłonny uwierzyć, że go tam ubije, ale gdzie z tym wiatrakami do boksera jak go polaczyna oprawiał jak chciał aż go zlekceważył opuszczając ręce i lucky puncha dostał. Co jak co, ale stójkowa to ferrari jest jeden z gorszych w fame tylko ratuje go siła, że może na tle freaków wyrównane walki w tej płaszczyznie toczyć.