Wpis z mikrobloga

  • 17
Czego kiedyś nie lubiliscie a teraz już lubicie? Ja np nie lubiłam żółtego sera (wtf...), teraz bardzo lubię. Oprócz tego oliwki, to chyba dość popularne ok (ale za zielonymi nadal nie przepadam), jogurt naturalny, kefir, pietruszka.
  • 45
  • Odpowiedz
@szzzzzz: siebie xd a z takich rzeczy, ktore mozna zjesc to szpinak, czy brokuły np. Stołówki szkolne, czy kucharki w przedszkolu, myślę, że wyrządziły wielką krzywdę wielu pokoleniom polakow, ktore w mlodym wieku zraziły się do wielu różnych warzyw - jeszcze brukselka u mnie, przez to, ze byly przegotowane/beznadziejnie przygotowane
  • Odpowiedz
@szzzzzz: ja kiedyś lubilem truskawki, potem przestałem na kilka lat... jak znowu sprobowałem to do teraz nie wiem co mnie #!$%@?ło żeby przestać lubić te pyszne #!$%@? ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz:
Pomidorów - w sumie to dalej mam do nich lekka niechęć ale jak wybiorę dobra odmianę i dobrze doprawię to zjem w jakiejś potrawie nawet na zimno. Samego, od tak, bym nie dał rady.
Kapusta - dawniej hejtowałem bigosy, kapustę kiszoną i jakieś kwasnice, a teraz może nie często ale jem z przyjemnością.
  • Odpowiedz