Wpis z mikrobloga

Otwieram tag #wiedzminowackazdymoze gdzie będę wrzucać porady, insiderskie tipy i inne ciekawostki z perspektywy kogoś, kto próbuje przejść grę na najwyższym stopniu trudności bez zgonu. Oczywiście bez autystycznych porad typu "#!$%@? 100 utopców koło garnizonu" albo odkrywania ameryki a'la amerykańskie serwisy typu "rób points of interests11111! and exp on quests!!!". Do całości będę wrzucał jakiś screenshot, albo filmik, bo robię tego masę xD

Można obserwować, można czarnolistować.

Na dzisiaj:

#1 Wziąć hajs za ratunek od Brama, gnuj i tak nie daje zniżki po odmówieniu nagrody. Nie wpływa to na ceny u Elzy
#2 Axii zarówno na chłopa w karczmie, jak i jednego obdartusa przed karczmą - 50 dodatkowego expa
#3 Axii na Niepełkę - 25 dodatkowego expa
#4 Oddać przesyłkę (cenna przesyłka) w stylu "no questions asked" - 15 dodatkowego expa
#5 Nie czekać z wycieczką po schemat na stalowy miecz żmii, walka na górze jest w miarę łatwa, a miecz potężny i bardzo pomoże przy kasowaniu wilków, wargów i niedźwiedzi
#6 Po schemat na srebrny iść jak tylko wpadnie w loocie olej na upiory i zbierzesz przynajmniej 2 miejsca mocy
#7 Pierwsze ulepszenie Yrden (Podtrzymanie glifu 2/2) jest kozackie i jest dobre zarówno do crowd control jak i na solówki
#8 Na zachód od tartaku są nekkery - wypadają z nich mutageny
#9 Na zachodzie na bagnach respi się (1x) baba wodna, ale trzeba pomedytować tam w pobliżu 2h
#10 Skóry sprzedawać u Elzy, miód u Tomiry, runy, glify, miecze i pancerze u Williego/Nilfgardczyka
#11 Kamień runiczny Zoria warto wrzucić w srebrny miecz. Zamrożenie + Yrden i taki turbo szybki wilk/nekker/utopiec ledwo się rusza
#12 Nie naprawiać żadnego znalezionego ekwipunku
#13 Południcę ze zlecenia przywołać w nocy - jest wtedy znacznie słabsza (źródło bestiariusz), rozklepałem ją zanim utworzyła krąg
#14 Nie kupować szmaragdowego pyłu, wypada z upiora przy miejscu mocy na południe od garnizonu i z południcy ze zlecenia

#wiedzmin3 #wiedzmin #pcmasterrace
MarteenVaanThomm - Otwieram tag #wiedzminowackazdymoze gdzie będę wrzucać porady, ins...

źródło: comment_1672697360sclXdAxFeOxO1lYjCXcLHL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: W zasadzie to moim zdaniem wystarczą dwie rady:
1. unikaj spotkań z wilkami i dzikimi psami. Jeśli ktoś Cię zabije, to najprędzej one, nieważne który masz poziom i jaki ekwipunek. Przechodzę Wiedźmina 3 na najtrudniejszym i jeśli ktoś mi napsuł krwi to te durne watahy wilków albo dzikich psów.
2. Nie walcz z łowcami czarownic na małej przestrzeni, najlepiej bić się z nimi na otwartym terenie.

Reszta jest, przynajmniej dla
  • Odpowiedz
Oddać przesyłkę (cenna przesyłka) w stylu "no questions asked"


@MarteenVaanThomm: a a ale content. Ty bestio, chcesz mnie pozbawić kilku linijek dialogowych i lore o partyzantach srajacych po krzakach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajna lista, niektórych rzeczy nie wiedziałem.
  • Odpowiedz