Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Od długiego czasu chodzi za mną kupno Forda ale zastanawiam się nad wersją silnikową.

Na grupie FB znajduję wpisy gdzie ludzie sprzedają 3.7 żeby przesiąść się na 5l.
Czy lepiej kupić wersję z silnikiem 3.7 która jest tańsza (od 80tyś....) czy jednak dołożyć i wybrać wersję GT 5l (ceny od 120tyś...)?
Nie wiem jakie są realne różnice w kosztach utrzymania ale zakładam, że i tak nie zrobię nim więcej niż 10tyś rocznie.
Czy jest sens dopłacać aż tyle do mocniej wersji GT? Za GT przemawia fakt, że mniejsza utrata wartości wraz z wiekiem.
#ford #mustang #mustangiemprzezeurope #gti #marzenia #czterdziestolatek dziestka
GrzywaczCzeslawjedzie_czolgiem - Cześć wszystkim. Od długiego czasu chodzi za mną kup...

źródło: comment_1672682391pPuARaoMfvZOQtBdj4gpOO.jpg

Pobierz

Odżałować i kupić 5.0GT czy oszczędnie 3.7l?

  • Mustang GT 5.0 69.0% (40)
  • Mustang 3.7 31.0% (18)

Oddanych głosów: 58

  • 9
  • Odpowiedz
@Kingside: Z tym wypożycz jest trochę problem bo jestem na wózku, a zapewne nie mają przystosowanego.
Teraz mam do codziennej jazdy passata B7 150KM i jadąc sam wkładam wózek na przednie siedzenie. Jadąc z żoną wkłada wózek bez składania do bagażnika. Do jazdy na weekend mam BMW Z3 1.9IS ale mocy to nie ma praktycznie wcale...do tego niestety bagażnik tak mały, że albo jedziemy razem ale nie wysiadam bo wózek nie
  • Odpowiedz
@Grzywacz_Czeslaw_jedzie_czolgiem zależy jakim swirem motoryzacyjnym jesteś. Wiadomo że lepiej jeździć mustangiem 3.7 niż żadnym i też sprawi dużo frajdy ale jednak jest to samochód legenda i tylko z v8 to jest kompletny samochód. Z tego co pamiętam 80% było sprzedanych z v8 w Europie reszta to te słabsze wersje. Jeśli to ma być drugie auto i bardziej do zabawy i przyjemności to ... Ja za ciebie nie wybiorę ¯_(ツ)_/¯ ale daj znać
  • Odpowiedz