Wpis z mikrobloga

#sadownictwo #4mobility #kradziez #carsharing #wyciekdanych

Trochę przestrzegam, a trochę mam pytanie czy ktoś był w podobnej sytuacji. Wyciek lub sprzedaż zdjęć mojego prawa jazdy i (niemoja) karta płatnicza wystarczyła do zarejestrowania konta w aplikacji #4mobility i dokonania 2 przejazdów na moje dane. Sąd, który wysłał list nie odbiera telefonów, a firma która udostępnia samochody nie poda mi żadnych danych o rzekomo dokonanych przeze mnie przejazdach. Dziś wieczorem idę na policję. Przerabiał ktoś coś podobnego?
Pobierz marcinstanislaw1073 - #sadownictwo #4mobility #kradziez #carsharing #wyciekdanych 

...
źródło: comment_1672675220yOTPjEYrVQiHYGdnQjK2kh.jpg
  • 6
Trochę przestrzegam


@marcinstanislaw1073: Przed czym? ;>

niemoja


Konwencje genewskie lata temu zdelegalizowały niemojenie. ;>

Sąd, który wysłał list nie odbiera telefonów


I słusznie, gdyż procedura jest zupełnie inna.
Na list odpowiadasz* listem.

Przerabiał ktoś coś podobnego?


Setki, jeśli nie tysiące, gógle twoim przyjacielem (sąd w lublinie, sprzeciw od wyroku nakazowego itd.) albo adwokat.

Dziś wieczorem idę na policję.


I co im powiesz? Że mają zaaresztować sąd?
@ConanLibrarian: przestrzegam przed udostępnianiem swoich danych. Zdjęcie prawa jazdy wysyłałem prawdopodobnie tylko do Revoluta.

Policji powiem, aby dowiedziała się od 4mobility na czyj nr tel było zarejestrowane konto i jakiekolwiek inne dane, które mogą pomóc w namierzeniu oszusta. Tak jak doradził mi pracownik infolinii tejże firmy.

Widzę, że bardzo chcesz się przyj.ebać, próbuj dalej