Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: bo przecież wiadomo że staszewski nie oszukiwał opinii publicznej mobilizując aktywistów i rozpętując fałszywą nagonkę nieprawdziwymi, ustawionymi sztucznie zdjęciami stref wolnych od lgbtqwerty....
Może nazwanie padliny padliną to jedynie pokazanie prawdy ...tylko każdy zrozumie to według swojego światopoglądu
nie udawaj że nie znasz sprawy - tyle w temacie. gazeta wyborcza też o tym pisała...


@AstonMilkshake: jeśli źródło jest #!$%@?, stronnicze, prawackie do bólu, nacechowane negatywnie na wszystko co lewackie i lewicowe, to nie jest dla mnie wiarygodne pod żadnym względem. I nie mam na myśli tego ,że uwielbiam lewicę i nie widzę ich błędów. Po za tym jakoś nie słyszałem, aby doszło faktycznie do tego pozwu. Więc to nakręcanie
@AstonMilkshake:

staszewski nie oszukiwał opinii publicznej mobilizując aktywistów i rozpętując fałszywą nagonkę nieprawdziwymi, ustawionymi sztucznie zdjęciami stref wolnych od lgbtqwerty....


Ale w jaki sposób on niby oszukiwał kogokolwiek, bo nie bardzo rozumiem?
to oczywista oczywistość. Są gminy, które straciły dotacje, bo Bart skłamał, że są strefami, do których geje mają zakaz wstępu.


@Headcrab_B: Straciły przez własną głupotę i bardzo dobrze, a po za tym, myślisz ,że nikt tego nie spawdził? nikt nie pokwapił się, aby zobaczyć jak to jest faktycznie xD i zaufali od tak, no dziecinada :-* a sam Bart wygrał z jedną gminą w sądzie https://noizz.pl/lgbt/bart-staszewski-wygrywa-proces-z-gmina-niebylec/1rzp7tn
twierdzisz, że na granicach tych gmin stała jakaś straż i nie wpuszczała gejów? Bo jeśli nie, to stwierdzenie, że taka gmina jest wolna od lgbt jest kłamstwem.


@Headcrab_B: nigdzie tak nie napisałem, nie dopisuj sam sobie urojeń i nie staraj się pultać. Teraz poproszę o linki na wcześniejsze pytanie. Chyba ,że już o nim zapominamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)