Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: bo przecież wiadomo że staszewski nie oszukiwał opinii publicznej mobilizując aktywistów i rozpętując fałszywą nagonkę nieprawdziwymi, ustawionymi sztucznie zdjęciami stref wolnych od lgbtqwerty....
Może nazwanie padliny padliną to jedynie pokazanie prawdy ...tylko każdy zrozumie to według swojego światopoglądu
  • Odpowiedz
bo przecież wiadomo że staszewski nie oszukiwał opinii publicznej mobilizując aktywistów i rozpętując fałszywą nagonkę nieprawdziwymi, ustawionymi sztucznie zdjęciami stref wolnych od lgbtqwerty....

Może nazwanie padliny padliną to jedynie pokazanie prawdy ...tylko każdy zrozumie to według swojego światopoglądu


@AstonMilkshake: masz na to jakieś dowody? chętnie zobaczę
  • Odpowiedz
@Zuldzin: heeh
dobre - przecież kolo sam zrobił sobie taką tabliczkę i ustawiał przy nazwach miast robił zdjęcia i sztuczny szum.
szukasz kogoś do bezproduktywnej dyskusji o tym co wszyscy wiedzą.
  • Odpowiedz
heeh

dobre - przecież kolo sam zrobił sobie taką tabliczkę i ustawiał przy nazwach miast robił zdjęcia i sztuczny szum.

szukasz kogoś do bezproduktywnej dyskusji o tym co wszyscy wiedzą.


@AstonMilkshake: where linki? doczekam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie udawaj że nie znasz sprawy - tyle w temacie. gazeta wyborcza też o tym pisała...


@AstonMilkshake: jeśli źródło jest #!$%@?, stronnicze, prawackie do bólu, nacechowane negatywnie na wszystko co lewackie i lewicowe, to nie jest dla mnie wiarygodne pod żadnym względem. I nie mam na myśli tego ,że uwielbiam lewicę i nie widzę ich błędów. Po za tym jakoś nie słyszałem, aby doszło faktycznie do tego pozwu. Więc to
  • Odpowiedz
@AstonMilkshake:

staszewski nie oszukiwał opinii publicznej mobilizując aktywistów i rozpętując fałszywą nagonkę nieprawdziwymi, ustawionymi sztucznie zdjęciami stref wolnych od lgbtqwerty....


Ale w jaki sposób on niby oszukiwał kogokolwiek, bo nie bardzo rozumiem?
  • Odpowiedz
to oczywista oczywistość. Są gminy, które straciły dotacje, bo Bart skłamał, że są strefami, do których geje mają zakaz wstępu.


@Headcrab_B: Straciły przez własną głupotę i bardzo dobrze, a po za tym, myślisz ,że nikt tego nie spawdził? nikt nie pokwapił się, aby zobaczyć jak to jest faktycznie xD i zaufali od tak, no dziecinada :-* a sam Bart wygrał z jedną gminą w sądzie https://noizz.pl/lgbt/bart-staszewski-wygrywa-proces-z-gmina-niebylec/1rzp7tn
  • Odpowiedz
twierdzisz, że na granicach tych gmin stała jakaś straż i nie wpuszczała gejów? Bo jeśli nie, to stwierdzenie, że taka gmina jest wolna od lgbt jest kłamstwem.


@Headcrab_B: nigdzie tak nie napisałem, nie dopisuj sam sobie urojeń i nie staraj się pultać. Teraz poproszę o linki na wcześniejsze pytanie. Chyba ,że już o nim zapominamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz