Wpis z mikrobloga

Cześć. Zacząłem grać w Gothica New Balance na normalnym poziomie trudności. Gra od początku wydawała mi się bardzo trudna, przez dość długi czas nie mogłem sobie poradzić ze zwykłym wilkiem. Staram się grać bardzo dokładnie. Gram jako mroczny rycerz i w końcu po wielu trudach udało mi się dotrzeć do drugiego aktu, myślałem, że będzie trochę lżej, liczyłem na jakie ekwipunek od gildii. Nie wiem, czy coś robię źle, ale nie mogę przywołać peta, czy kupić lub wykuć dedykowanego miecza. Muszę wykonać jakieś zadanie, żeby móc to zrobić w drugim akcie, czy nie jest to dostępne na tym etapie? PN dodaję w siłę i walkę bronią dwuręczną. Opłaca się sprofanować zbroję mrocznego adepta? Szczerze to aż się boje iść do Jankendaru biorąc pod uwagę, że bandyta kładzie mnie na 3-4 uderzenia. Jakieś rady?
#returning
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Limited92 podrzuć ss ze statami. Postaraj się porobić ciasta na siłę. Potki na siłę/HP (nie wiem czy na MR robi się na siłę czy HP). Dary możesz też wziąć od bogów.
  • Odpowiedz
@styxu: Ochrona: 100/100/100/30/30. Punkty nauki do wykorzystania 90. PN wydałem tylko na siłę, żeby ubrać w miarę rozsądny miecz w pierwszym rozdziale i trochę się nauczyłem nim machać:). Resztę zostawiłem, bo nie za bardzo wiem ile się uczyć many/ wytrzymałości, nie chcę sobie zepsuć postaci. Picie eliksirów/ jakiegoś jedzenia nie wpływa na ilość wydawanych PN przy szkoleniu?
Limited92 - @styxu: Ochrona: 100/100/100/30/30. Punkty nauki do wykorzystania 90. PN ...

źródło: comment_1672650588cWGVoHwUiwO05L0GgsrxFT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Limited92 wytrzymałości uczysz się za PN do pierwszego progu. Eliksiry możesz pić, bonusy nie wliczają się w podstawę i nie zwiększają progu. Co 10 lvl możesz brać dary od bogów za karmę, ale nie jestem pewny czy MR może tylko od Beliara brać. Możesz wejść do fortu azghan jak zrobisz misje dla Zurisa odnośnie płomienia. Zawsze boost statystyk
  • Odpowiedz
@Limited92: nie ma informacji o lvlu, w I rozdziale wbija sie srednio jakis 23 poziom, co na poziomie 10pn/lvl daje aż 230pn nie licząc bonusów za bossy/inne - jakim cudem masz tak mało siły? z samych bonusów nie wliczając w to zcraftowanych na własną rękę mikstur siły idzie wbić w I rozdziale ponad 50 bonusowej siły
tutaj screen z mojej weekendowej postaci na nightmarze (a wiec trzeba pamietac ze zaczyna sie
minecraftkoxik2008 - @Limited92: nie ma informacji o lvlu, w I rozdziale wbija sie sr...

źródło: comment_1672684122XFxQQOFtSiLXBkD17TKEH9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz