Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem, że ta beka ze sterowników AMD to przesada. Większość życia byłem w teamie nVidia, nigdy żadnego problemu przez lata, ale przesiadłem się na rx6900.
No i w drugi miesiąc drugi raz zamiast grać przed snem muszę poświęcać z pół godziny na odinstalowywanie, czyszczenie rejestru i instalowanie sterowników w trybie awaryjnym, bo nagle bez powodu przestały działać xD

Fajne gówno.

#pcmasterrace #komputery #gry #amd #nvidia
  • 12
No i w drugi miesiąc drugi raz zamiast grać przed snem muszę poświęcać z pół godziny na odinstalowywanie, czyszczenie rejestru i instalowanie sterowników w trybie awaryjnym, bo nagle bez powodu przestały działać xD


@JBFC: nie wiem o co chodzi ale dużo z driverów zwyczajnie #!$%@? windows update. Na intelu przez lata było to samo
@wypokowy_expert: zastanawiające że tylko czerwoni mają takie problemy


@Atreyu: nie tylko czerwoni. Intel też miał przez wiele lat od czasów win 8. Nie wiem jak jest teraz.

Zresztą tego typu problemy dalej istnieją też po za kartami graficznymi.

Poradniki na blokowanie driverów w windows update nie wzięły się z dupy.
biedne amd, cały windows przeciwko nim xD


@MarteenVaanThomm: a się urwa śmiej, della z nvidią miałem, coś #!$%@? że po zainstalowaniu sterów ze strony nvidii system się wysypywał już na ekranie ładowana. Nvidia buga naprawiła po chyba 2 czy 3 latach, w jednej z ostatnich wersji driverów jakie wyszły na tą kartę. O tym że pozwolenie windowsowi na update kończyło się identycznie chyba pisać nie muszę.