Wpis z mikrobloga

Czy te downy wyłączyły z regulaminu "wieczne konto" ? Bo nie widzę możliwości jego kupna, a w punkcie, który niby się zmienił nie ma o nim słowa XDDDDDDDDDDD

1.11 Konto na PS jest do używania, a nie do "kolekcjonowania". Konto nieużywane = konto zablokowane. Używanie to logowanie się na stronę + pobieranie nowych torrentów i ich seedowanie. Konta na których nie ma aktywności przez określony poniżej czas będą kasowne. User, Power User, Extreme User, Legend User, Veteran User - 30 dni, PS Addict, PS Master - 60 dni, VIP, SeedMaster, Lite Uploader, Uploader, Legend Uploader - 90 dni, rangi wyżej - nie dotyczy

#polishsource
  • 12
@algus: Dostałem parę tygodni temu bana za nieaktywność, chociaż miałem wykupione wieczne konto. Po tym jak się odwołałem, to mi odpisali, że się pomylili i ban jest jednak za VPN, którego na 90% nie używałem.
@algus: ale #!$%@? xD 60 dni wydaje się sporo, ale trzeba będzie się pilnować. Chyba, że samo seedowanie wystarczy, ale "+ pobieranie nowych torrentów" brzmi jakby nie wystarczyło.
@algus: ja ogolnie nie ogarniam tych typow z PS, stronka jest super i mi bardzo podchodzi, ale nie są jedyni a cokolwiek z nimi załatwić to mam wrażenie jakby to prowadził jakiś 50letni admin metalowiec piwniczak z poprzedniej epoki, który nie potrafi przyjąć żadnego argumentu ani nie chce żadnej zmiany. (przykład z klientem qbittorrent, którego zakazali a później łaskawie zezwolili bo wielu wielu skargach)
Taki polishtracker idzie do przodu, a Ci
@modzelem: @JPRW: @radziuxd: @obieq: Zerknąłem sobie jeszcze do FAQ i tam niby nadal jest info o wicznym koncie. Ciul ich wie co z tym...

Co to jest "Wieczne konto"


Wieczne konto jest to specjalne konto które nie podlega skasowaniu za nieaktywność. Obecnie czas w którym oferowaliśmy użytkownikom możliwość nabycia ww. pakietu minał bezpowrotnie.

Przy okazji pragniemy przypomnieć iż posiadając "Wieczne konto" użytkownicy nadal są zobowiązani do przestrzegania pozostałych
algus - @modzelem: @JPRW: @radziuxd: @obieq: Zerknąłem sobie jeszcze do FAQ i tam nib...

źródło: comment_1672731704yIGn5SJGd7jCm1carP48uW.jpg

Pobierz
Obecnie czas w którym oferowaliśmy użytkownikom możliwość nabycia ww. pakietu minał bezpowrotnie.


@algus: Czyli ze juz sie go nie da nabyc, ale jak ktos ma to niby powinno dzialac?