Wpis z mikrobloga

@FaterAnona1: kto porównał katarski zamordyzm do polskiego? Ja? Twoja stara? No kto?
I jeszcze z mojej wypowiedzi wynika dodatkowo, że w naszym kraju jest lepiej niż w katarze, ale i tak jakiś wysrywek musi tu wpaść i wymyślić pierdoły które nigdy nie padły w tym wątku XD usuń konto
No i dlatego współczuję OPowi.


@inozytol: Dlaczego? Przecież osiągnął swój cel. Takie konfrontacyjne postawienie sprawy zapraszało do gównoburzy. Warto zauważyć, że wskazał, że nie postrzega PiS-u jako lewactwo, co w środowisku Konfy mogłoby nie być dobrze przyjęte, ale i na to poszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
serio wy porownujecie nasz zamordyzm z Katarskim i uważacie, ze wszystko jest w porzadku, bo w Katarze by im glowy scieli?


@FaterAnona1: To jak zaczniemy mordowac osoby LGBT to juz bedzie w porządku? #!$%@? czlwoieku u nas osoby lgbt maja zajebiste, życie kogo wy checie kuzwa oszukać. W francji to osoby lgbt dostaja srogie w #!$%@? za przeproszeniem . Już nie wspomnę o prześladowaniach.
https://www.lemonde.fr/en/france/article/2022/05/17/homophobic-violence-in-france-increased-again-in-2021_5983795_7.html
U nas takiego czegoś nie ma.
To jak zaczniemy mordowac osoby LGBT to juz bedzie w porządku?


@Usunelem_Konto: dziwna logika. Nie, to bedzie jeszcze bardziej nie w porzadku niz teraz.

A ja osobiście mam siostre lesbijke i ona sama uważa, ze to wszystko cała ta narracja o Polsce to jest żenada. .


@Usunelem_Konto: siostra lesbijka to jakis ekwiwalent "kolegi geja"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja osobiscie mam to w dupie co ona
@PozdroPocwicz: nigdzie nie wymieniłeś systemowej dyskryminacji. Do tego ustawa godkowej nie przeszła.
+wyrok NSA.
Nie ma dyskryminacji.

To, że jakieś grupy piedrolą sobie coś pod nosem czy na marszach nie ma znaczenia. Tak samo można napisać, ze isnieje lobby lgbt przeciw katolom bo na marszach równości coś krzyczą
Póki nie ma przepisów które piętnują homoseksualizm czy transseksualizm nietolerancja systemowa nie istnieje.