Wpis z mikrobloga

Składy na ostatni mecz Arsenalu w tym roku, start o 18:30:

Arsenal XI: Ramsdale; Zincheno, Gabriel, Saliba, White; Xhaka, Partey, Odegaard; Martinelli, Nketiah, Saka
ławka: Turner, Tierney, Tomiyasu, Cedric, Holding, Elneny, Lokonga, Vieira, Marquinhos

------------Ramsdale
White--Saliba--Gabriel--Zinchenko
---------------Partey
----Odegaard---Xhaka
Saka--------Nketiah------Martinelli

Niespecjalnie przekonuje mnie granie Zinchenką na wyjazdach, gdzie jest słabym punktem drużyny w defensywie, a zwłaszcza przy kontrach.

Klub aktywował przedłużenie kontraktu Saliby do 2024, póki co nie ma porozumienia w sprawie nowych umów Francuza i Saki. Agent Saliby raczej na pewno przeciągnie negocjacje do lata by wyciągnąć jak najwięcej od Kanonierów czy potencjalnego nowego klubu.

Smith Rowe wczoraj zaczął treningi z pierwszym zespołem.

Very much. He’s made some big steps in the last week or so. He’s taken part in a few training sessions lately and he’s looking good. We’re looking forward to having him back soon.


Wenger na temat obecnego Arsenalu:

I think they have all the necessary ingredients, both tactically and mentally. They can go all the way. Because, as you can see, they create so many chances. I don't really see any weaknesses.


Słabością jest na pewno brak dobrych zmienników.

Brighton XI: Sanchez, Lamptey, Dunk, Colwill, March, Trossard, Gross, Lallana, Mitoma, Gilmour, Estupinan

Newcastle straciło punkty z Leeds

Brak nowych informacji na temat transferów.
#arsenal
Pobierz Pustulka - Składy na ostatni mecz Arsenalu w tym roku, start o 18:30:

Arsenal XI: ...
źródło: comment_1672504976K0qkNdeEiEUBp9PPfKUsyn.jpg
  • 6
Newcastle straciło punkty z Leeds


@MarekAntoniusz: I City pomimo 12 dodatkowych minut też straciło punkty remisując ostatecznie z Evertonem na Etihad.

aktywowali też chyba przedłużenie kontraktu Patino

Dawno, już o tym pisałem, Romano spóźniony z informacjami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typeczek: City to taki buldożer, który potrafi wpaść w ciąg i wygrać 20 spotkań z rzędu, a Arsenal nie ma na tyle dobrych zmienników, Partey jest kluczowy dla działania środka pola, bez niego poziom spada o półkę w dół. Drużyna się trzyma na trytytkach, które mogą pęknąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dopiero 16 kolejkę, teraz trudniejszy ciąg spotkań z top8 i od lutego zacznie się duże