Wpis z mikrobloga

Jestem na 10 odcinku pierwszego sezonu i mam zapewne proste pytanie do fanów Doctor Who... Czy Bad Wolf pojawia się w każdym odcinku?? Zauważyłem może w trzech, czterech... Czytałem coś na internecie, że jest to związane z tym iż Rose weszła do Tardisa i od tej pory w każdym odcinku się coś pojawia związanego ze Złym wilkiem... O co chodzi? Oglądać dalej czy coś pominąłem?

#zlywilk #doctorwho #badwolf
  • 28
  • Odpowiedz
@Nuuk: Już włączam następny odcinek bo strasznie mnie ciekawi co zrobią z nowym pasażerem, który stracił statek :) Ale robię wszystko dobrze i nie w każdym odcinku występuje podany zwrot??
  • Odpowiedz
@Niedzwiedz87: No okej :) Szukałem przedtem kolejności odcinków dodatkowych ale nic nie znalazłem... Po prostu będę oglądał według daty... Czyli np ten Christmas Special wyszedł przed 2 sezonem to wygląda na to, że muszę go obejrzeć przed nim.. Dzięki, wracam do oglądania :)
  • Odpowiedz
@Bunis: Przecież po każdym sezonie są wymienione odcinki specjalne w odpowiedniej kolejności, a świąteczne odcinki są zwykle na końcu sezonu :) Łącznie z tymi, co trwają po 5 minut. Nawet numeracja jest :)
  • Odpowiedz
@Bunis: Już @k_e_i_r_a: wytłumaczyła. Na wiki jest tak ładnie rozpisane - odcinki specjalne, prequele, nawet siódmy sezon podzielony na dwie części odcinkiem specjalnym jest dobrze opisany. Nic tylko ściągać i oglądać ;)
  • Odpowiedz