Wpis z mikrobloga

Jak parametry nowych batchy Dior Homme Intense? Mam flakon 150ml z flaconi, batch 2K01 10-2022 i #!$%@? zero, nic, woda z kranu. Z powietrza nic nie czuć, po kilkunastu minutach z nosem przy skórze coś tam czuć, ale tragicznie słabo. Dla porównania jeden strzał Erosa Parfum po 12h był bardziej wyczuwalny niż ten DHI po 12min. Myślałem, że fejur, ale dokładnie sprawdziłem i wszystko OK :/
#perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
@kilo_wody_pod_stopa: mam odlewkę nową i raz czuję 4 godziny, raz godzinę. Lipa ogólnie. Aczkolwiek miałem kiedys flakon w starej szacie z batchem z 2018 bodajże roku, wiec wedle mojej wiedzy ta sama formula co najnowszy, i tamten trzymał naprawdę dobrze.
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Rok na tagu siedzę dopiero, ale trochę już się nawąchałem i nigdy jeszcze takiej wody nie trafiłem. Tutaj nic nie czuć nawet z powietrza chwilę po wystrzale z atomizera. Boisa jak rozkorkuje i palcem przetrę po atomizerze to czuję lepiej niż dwa strzały Diora na wierzch dłoni xDDD
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Na razie napisałem do flaconi, ciekawe co odpiszą. Cwaniaczki piszą na stronie głównej, że jest 120 dni na zwrot, ale dopiero gdzieś głębiej precyzują, że to dotyczy tylko nierozpakowanych produktów. Jak rozpakujesz to standardowo 14 dni. Dior był prezentem, ale obdarowany po kilku dniach zgłosił skargę, że chyba dostał fejura. Uwierzyć nie mogłem, ale jak dostałem odpakowany już flakon do sprawdzenia to momentalnie zrozumiałem obdarowanego.
  • Odpowiedz
@jatutylkopacze: U mnie dwa strzały w powietrze, "zagarniam" chmurę ręką w stronę twarzy, oczy mi zaczynają łzawić, ale kompletnie nie czuję żadnego zapachu. Nic, zero, jak bym strzelał czystą wodą. Na skórze z odległości większej niż 5cm nic nie czuć, o jakiekolwiek projekcji w takiej sytuacji mogę zapomnieć. Wczoraj dałem też jeden strzał w korek, dzisiaj sprawdzam i minimalnie coś czuć z 5cm.

Ten najtańszy niebieski krem Nivea mocniej pachnie, a
  • Odpowiedz