Wpis z mikrobloga

@dean_corso: Wystarczy zakopać ciało w ziemi i przykryć ziemią, a wylewkę czy płytki może zrobić zawodowy budowlaniec z ogłoszenia. Musieliby natomiast rozkłuć posadzkę pomieszczenia na najniższej kondygnacji co bez działań pozorujących jakiś interes wyglądałoby podejrzanie, ale nie wymaga żadnych kwalifikacji.

Ale tam przecież i tak wchodził generalny remont (przebudowa), nie trzeba kłaść płytek, same się położą.

Inna opcja wystarczyłoby zakopać ciało poza obrysem budynku sprzed remontu, by zostało potem przykryte jakąś
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jak technicznie miałoby wyglądać przeniesienie ciała z tej kanalizacji?
Ktoś ukrył ciało w kanalizacji czyli co?
Ja rozumiem, że teoretycznie chodzi o studzienkę.
Później rozkładające się zwłoki ktoś miałby wyciągać z takiej studzienki? Jak? Nurkował z butlą w ściekach?
  • Odpowiedz
podobno mordercy sami przenosili i kładli płytki kek

bo mordercą jest seryjny glazurnik


@dean_corso: ale ty jesteś ciemny Atari.. Tak samo jak ponad 80 plusujacych twój przebłysk intelektu...

Kiedy napisał że znajduje się pod płytkami danego koloru, to w ten sposób określał lokalizację rejon podłogi gidze niby mają znajdować. Się zwłoki. Naprawdę to ani odrobinę nie jest równoznaczne z tym że oni mieli te płytki samodzielnie kłaść (
OranieMaszynowe - > podobno mordercy sami przenosili i kładli płytki kek
bo mordercą ...

źródło: comment_167251123720y1iIWLWZ8SoKJEXwumuQ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak technicznie miałoby wyglądać przeniesienie ciała z tej kanalizacji?

Ktoś ukrył ciało w kanalizacji czyli co?

Ja rozumiem, że teoretycznie chodzi o studzienkę.

Później rozkładające się zwłoki ktoś miałby wyciągać z takiej studzienki? Jak? Nurkował z butlą w ściekach?


@MegGriffin: najprawdopodobniej była osuszoną, bo w końcu była wtedy otwarta i był do niej swobodny dostęp. To oznacza że jakieś pracę z nią były wykonywane przeciez... naprawdę dojście do takiego wniosku nie
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: kolejny blad logiczny, po co ja ukrywac w kanalizacji a pozniej przewozic i ponownie ukrywac zwloki pod fundamentami jakiejs gangsterskiej dyskoteki, kiedy mozna kulturalnie i eleganko rozpuscici cialo w jakiejs beczce z kwasem?
  • Odpowiedz