Wpis z mikrobloga

#dart Polacy są tak głęboko w lesie ze świadomością o darcie, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie nim będziemy się w tym sporcie liczyć, dla większości to "rzutki" co się rzuca do tarczy i tyle
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzapom: Jakże bliska jest mi ta filozofia xD Troszkę kręcę się po delegacjach i wożę że sobą tarczę. Gdzie bym nie grał i naświetlił zasady, to chłopaki mówią, że zawsze w barach rzucali do środka. Teraz dopiero jak ze mną zaczęli oglądać, to wiedza o co chodzi. Może grali jakieś azjatyckie wersje, ale wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bramborr no bo to prawda, w barach były "barowe" zasady, grali sumując punkty, a nie odejmując
Tak też można się bawić i ćwiczyć celność, to jest jak z koszem - możesz wziąć piłkę i rzucać o tarczę grając zgodnie z zasadami "21" i ktoś powie że u niego na podwórku "tak się zawsze grało", a ktoś inny skonpletuje drużynę i rozegra mecz w koszykówkę o ten sam kosz :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GerwynPrice: %Tak się składa, że tam gdzie bywam, zawsze gdzieś wisi jakiś obraz na ścianie. Do tarczy mam zamontowany pas transportowy z dziurkami co 1 cm i w zależności od wysokości kołka w ścianie wieszam tarczę. Na tarczy mam przyklejone jakieś gąbki dla wygłuszenia i póki co żadnych skarg nie było :) Aha, ostatni must have to pokrowiec na koło rowerowe z allegro za 20 zl gdzie mieści się tarcza z