Wpis z mikrobloga

Cześć, w lupce praktycznie żadnych informacji, więc ponawiam pytanie: jakieś zdanie na temat acloudguru? Nie jestem devopsem, siedzę kilka lat w #testowanieoprogramowania więc zielony w IT również nie jestem. Chcę przeskoczyć na devops. Odświeżyłem wiedzę linuxową przez kurs sieci/linux z panda academy i zastanawiam się co dalej. Nie uśmiecha mi się ten ich kurs za 5500zł, tym bardziej że nie ma po nim gwarancji pracy. Na grupce fb polecali acloudguru , widziałem też cloudacademy. Aktualnie robię sobie azure fundamentals.

Jakieś wskazówki, porady?

#devops
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaban: ale porady o tych serwisach?
Acloudguru dla mnie całkiem w pytkę. Moim zdaniem warto bo rok jest w cenie połowy byle jakiego szkolenia IT a masz tam w środku sporo kursów które same jedne się bronią. Do tego masz dostęp do 3 chmur i nie musisz się przejmować kontrola wydatków. Materiały które widziałem były bardzo w porządku.
@kaaban: kursy acloudguru to bylo wszystko co potrzebowałem do nauki i zdania 3 certyfikacji AWS (associate, professional i specialty). W ciemno biorę ich też do nauki CKA i CKS.