Wpis z mikrobloga

Bo widze że uznaliście że wychodzenie na miasto w sylwestra oraz konsumpcja alkoholu w dużych ilościach wśród wielu zdemoralizowanych ludzi za synonim wygrywu, to ja osobiście opowiem na mój sposób spędzenia sylwestra który uznaje za jakieś święto dla plebsu oraz demoralizowania społeczeństwa. Jutro zamierzam delektować się muzyką klasyczną(polskie radio chopin) na zmiane z czytaniem ciekawych książek to wszystko zapijane dobra dwunastoletnią whiksey( degustacja czyli max 2-3 szklanki takiego trunku).W planach mam także spacer żeby zobaczyć jak ludzie spędzają czas prymitywnie tracąc pieniądze oraz zdrowie jednocześnie się upadlając, świętując nie wiadomo co. W nowy rok oczywiście wczesna pobudka, zdrowe śniadane, razem z poranną gimnastyka oraz kilkukilometrowym biegiem, a żeby nowy rok przywitać zdrowym trybem życia, po tym wszystkim przegląd wiadomości oraz wykopu. Na koniec jak co roku mam zamiar delektować się piękną muzyką transmitowaną prosto z filharmonii wiedeńskiej przez kilka godzin.Nazywajcię mnie przegrywem albo nudną osobą ale dla mnie takie spędzanie tego prymitywnego "święta" jest najlepszą formą świętowania nowego roku, gdyż nie jestem zmuszony pod presją społeczeństwa upadlać się w prymitywny sposób.
A jakie państwo mają plany na Sylwestra?
#przegryw #sylwester #chopin #nowyrok

Plany na sylwestra?

  • Wyjście na miasto 6.7% (3)
  • Wyjście do znajomych w domu 11.1% (5)
  • Wyjście ze znajomymi na miasto 6.7% (3)
  • Podobnie co ja 8.9% (4)
  • gry/filmy/YT/Wykop 64.4% (29)
  • Inne( proszę o wypowiedź w komentarzu 2.2% (1)

Oddanych głosów: 45

  • 6
  • Odpowiedz
@Gigachadman: Załóżmy, że jesteś nowobogackim oskarkiem z Warszawy, masz różową 10/10 albo 9/10, mniejsze z tym.. jesteś bogaty, masz znajomych, dobrą pracę, na sylwestra bierzesz urlop i jedziesz w góry, tam masz swój domek wczasowy, grupkę znajomych, o północy puszczasz fajerwerki, pijesz, relaksujesz się z grupą znajomych i swoją różową, potem idziecie na spacer, gzicie się po wszystkim, z widokiem na dalekie Tatry, a wypoczek taki jak ja, jest zmuszony do
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Zadaj sobie pytanie czy to jest robione z własnej woli bo tak lubisz czy robisz tak żeby wyjść ma jakąś fajną osobę a w środku być wolał inny sposób. Jeżeli to sprawia ci przyjemność i robisz tak bo lubisz i chcesz a nie że musisz to oczywiścię, masz do tego prawo, ale myślę że dużo przypadków takiego spędzania czasu jest poprostu wywołana presją znajomych żeby nie siedzieć samemu, żeby inni
  • Odpowiedz