Wpis z mikrobloga

#podcast #rozmowy #kawa #kiszonki

Mirabelki, Mirki. Od jakiegoś czasu prowadzę podcast Duety, który ma formę rozmów. Nie ma przed mikrofonem celebrytów i gwiazd, ale myślę, że znajdziecie coś dla siebie. Zaprosiłem kilka osób, z którymi porozmawiałem o rzeczach bardziej przyziemnych i codziennych: jest parę minut o kawie i sposobach parzenia (oraz tym czy można wypalić ziarno na patelni), jest trochę o winie i tym czy można je parować z kiełbasą, znajdzie się również coś dla fanów kiszonek, teatru, czy nawet broni palnej (jest jeden odcinek o tym jak zostać sportowcem i wyrobić licencję na rekreacyjne strzelanie z kolegami ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Tematy są najróżniejsze i takie które ciekawią przede wszystkim mnie (bo bez tego nie byłoby rozmowy), a w nowym roku będzie ich jeszcze więcej, bo sezon #2022 uznaję za zakończony.

Jeżeli jesteście ciekawi - zapraszam na Spotify TUTAJ

Pozdro i z fartem w 2023 ;)
  • 5
@Brutalbureau: dlaczego z góry zakładasz, ze twoje dialogi z innym lewakiem mogą być dla kogoś interesujące? Serio mnie to ciekawi. Jaki proces się zadział, ze Ty stwierdziłeś ze to ludzi zainteresuje. Mindfuck lekki mam bo kogo kk… interesuje rozmowy o niczym?
@ArturBinkowski: Zakładam, że kogoś może to zainteresować, bo świat jest różnorodny. Jedni pija kawę, drudzy uprawiają jogę, a inni się boksują. Dlaczego zakładasz, że rozmowy są o niczym skoro nie przesłuchałeś ani jednego odcinka? Dlaczego zakładasz, że jestem lewakiem skoro, w żadnym odcinku nie mówię o moich preferencjach? Mindfuck.
@ArturBinkowski: Pomyśl o tym jak o wywiadzie z kimś kogo cenisz, a dodatkowo ciekawi Cię co ta osoba ma do powiedzenia. Jeśli to ploteczki przy herbacie, to w porządku, mogą być. A jakby po drugiej stronie siedziała osoba, która prowadzi siłownię? Albo zawodnik sztuk walki Dambe? Ludzie są różni i ciekawią ich różne rzeczy. ;)