Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Big_Fomo: pewnie masz rację
Ale potencjał jest. Myślę że jak będą starali się to zamknąć w jednym, może dwóch sezonach to jest nadzieja. Jak będą chcieli zrobić z tego tasiemca i na siłę wyciskać ile się da, to wyjdzie mega katastrofa
@Goralniskopienny316: 1 sezon lepszy niż 2. Brakuje tego czegoś. Dodatkowo rozwinęli postać młodej Mazur, która jest po prostu irytująca. Serial o Pati mógłby mieć potencjał gdyby ktoś go dobrze przemyślał, ale jak zobaczyłam w ostatnim odcinku jej dziwny wątek z księdzem, to zaczynam wątpić w którą stronę zmierza jej bohaterka (ʘʘ)
@Truska1: serial będzie o tym "kim była zanim trafiła do więzienia". Co do serialu to całkiem fajny i chyba większośc wątków pozamykana. Nie spodziewałbym się, że powstanie trzeci sezon.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goralniskopienny316: mnie się dużo lepiej oglądało 2. sezon, nie wiem czemu, po prostu. No i wolę Czarneckiego w roli good guya. Chociaż nie wiem, może on ją kupił dla siebie i się z nią rozpłynie gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nie pokazali jak Hepner spada z rowerka i sobie głupi ryj rozwala, i #!$%@? wie co z Pati się stało tak na prawdę.
Właściwie to