Wpis z mikrobloga

Wymiana piecyka gazowego dwufunkcyjnego wiszącego - koszt usługi - tysiąc plus ewentualne materiały , sama robocizna. Piec idzie w miejsce starego który uległ awarii i potrzebuje zamiany jak najszybciej bo od 3 dni funkcjonuje bez gazu.Dużo mało? Kraków here. Zastanawiam się czy gość z serwisu nie zawyżył wyceny widząc że mi zależy na czasie. Rozmawiałem z 4 osobami które wymieniały i ceny były max do 500zl.
Niestety #piec #gaz #ogrzewanie #kiciochpyta (,)
  • 3
@PanPiotrus: Wymiana kotła za 500zl? Ciekaw jestem jak wyglada usługa za tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według mnie to normalna cena a powiedział bym ze w zależności od zakresu prac przy wymianie nawet całkiem atrakcyjna.
@rajman za sam 3 miesiące używany kocioł dałem 1000zl bo ktoś wymienił na pompę ciepła. I wymiana ma kosztować więcej niż kocioł? Przecież to przerzucenie kotła na miejsce starego więc całą instalacja już jest. Dzwoniłem do innego serwisanta i wycenił na 600zl, tylko termin za dwa dni. Więc nie cena tak jak piszesz chyba nie jest atrakcyjna. Wymiany u znajomych zrobione Profi przez serwisantów z licencją i podpisaniem się pod wymiana.
@PanPiotrus: Za 600 zł to można zrobić wymianę 1:1, taki sam na taki sam.

Po co ma Ci się serwis „podpisywać” pod wymiana kotła na używany?

Ale widzę ze ma być tanio, to niech tak będzie