Wpis z mikrobloga

Pewnie było, ale nie widzę wśród świeżych wpisów. Director's Cut do Death Stranding warto, czy nie?

Mam sporą zagwozdkę, bo opis DC albo nie ma sensu albo to bardzo nietypowy dodatek. Tryb wysokiej płynności i obsługa monitorów ultrawide? Brzmi jak coś przepisanego z upgrade'u na konsolę. Są jakieś ograniczenia w podstawce, co do płynności na PC?

No i w opisie nie ma mowy o żadnych dodatkowych dialogach, a spotkałem się z głosem, że wersja DC ma jakieś usprawnienia od strony fabularnej i lepiej opowiada historię.

Ogólnie ten upgrade brzmi jak coś, co w innych grach jest dużym patchem / darmowymi DLC/
#deathstranding #epicgames
  • 3
  • Odpowiedz
@Jan_K: to ja może przekleję swój wyedytowany komentarz ze znaleziska na (ówczesnej) głównej:

"80% rzeczy w director's cut to detale bez większego wpływu na rozgrywkę. Z istotnych spraw masz rozbudowaną walkę wręcz, nowy rodzaj motocykla (MEGA ułatwiający życie na początku gry) i nową nitkę autostrady. Reszta to pierdoły mniej lub bardziej zauważalne.

Reasumując, ja nie żałuję upgrade z podstawki do DC, już sam motor i autostrada są IMHO w pełni tego
  • Odpowiedz
@Jan_K: Dochodzi też zdaje się wyrzutnia paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CanYouHearMe: A ta dodatkowa nitka autostrady to do Timefall Farm i Weather Station? Bo w zasadzie tam jeszcze najbardziej brakowało dobrego dojazdu.
  • Odpowiedz