Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szukam przestronnego samochodu dla różowego. Na dojazdy do pracy, odwożenie młodych do szkoły i przedszkola, czy weekendowy wypad po okolicy. Budżet do 30k zł. Z racji miejsca w jakim mieszkamy musi to być coś z napędem na 4 koła. Wstępnie myślałem o Volvo XC90, bo ma napęd 4x4 i gabarytowo jest odpowiednie, ale nic nie wiem o tych samochodach. A może coś innego w tym budżecie, np. Subaru? #dzieci #samochody #motoryzacja #4x4
olito - Szukam przestronnego samochodu dla różowego. Na dojazdy do pracy, odwożenie m...

źródło: comment_1672331727PeL0S2eHSX0lknDLE1p193.jpg

Pobierz
  • 18
@Pangia: normalnie sprzedaz auta to 2 klikniecia w aplikacji. Sprzedaz obcokrajowcowi to wypelnianie papierkow i wysylanie ich za granicę. Nikt nie chce sie z tym #!$%@?. I i nie chodzi tu tylko o polakow tylko ogolnie. Ogloszen od osob prywatnych jest moze5%. Wiekszosc woli sprzedac handlarzowi i miec w dupie.
@Zbieracz_kapiszonuf: znaczy się kiedyś słyszałem że po prostu nie chcą sprzedawać aut poza skandynawię, swojemu to tak ale jak ma iść gdzieś na południe europy to wolą powiedzieć zaporową cenę żeby się kupiec #!$%@?ł
@olito: za 30k volvo xc90? Co ty chcesz 20 letniego gruza kupić? Nie wiem po co ci "gabarytowo" potrzebne takie duże auto. Ja mam xc60 jako główne (większe) auto w rodzinie i z dwójką dzieci wszystko się mieści, niedawno jeszcze gondola. Jak dorzucisz dychę to może jakiegoś 10latka w dobrym stanie wyrwiesz.
@olito: no to z czystym sercem polecam xc60, tylko sprawdzaj bo nie wszystkie maja napęd 4x4. Tylko pamiętaj że to marka premium więc wszystko jest do niej droższe. Ponoć są mało awaryjne ale nie wiem ile trzeba łądować w takiego dziesięciolatka, zwłaszcza jeśli ma duży przebieg. Może zastanów się nad czymś młodszym ale klasę niżej? Jakąś kią czy volkswagenem (tiguan)?
@olito: Żadne XC90, i w ogóle żadne Volvo nie ma napędu 4x4 tylko AWD dołączany sprzęgłem XD

I za 30k nie kupisz nic sensownego, lepiej poczekaj, albo dołóż do nowszego XC70/XC60. Subaru nie kupuj chyba że lubisz jak samochód długo stoi u mechanika XD