Wpis z mikrobloga

moja teoria jest taka, że zabił Patryk lub któryś z jego koleżków (celowo lub np. w wyniku wypadku po pijaku). Być może jeszcze w parku przy plaży lub gdzieś indziej, tam gdzie ją zabrali samochodem. Byli młodzi i pijani, spanikowali, ale znali się z gangusami z ZS (czyt. mafii) i poprosili ich o pomoc w pozbyciu się ciała. Gangusy przewieźli ciało na teren ZS i zakopali lub wrzucili do jakiejś kanalizacji etc. Wydawało im się to wtedy w miarę bezpieczne bo nie spodziewali się, że zaginięcie młodej siksy w parku ktoś połączy z ZS. Ewentualnie z ramienia mafii na "akcję" pojechały pachołki z IQ 37 bo w sumie nie spodziewam żeby taki Patryk miał kontakty ze samą wierchuszką polityczno-bizneso-policyjnego układu. "Góra" mogła nawet o niczym nie wiedzieć w dniu "akcji"
#iwonawieczorek
  • 14
  • Odpowiedz
@KnoxJohnnyville7 ja zjadłem sobie sniadanie i tak popijam kawkę.
Myślę sobie. Po co takie coś?
Dlaczego tyle skomplikowanych elementów w tak prostej układance?
Czy ktoś celowo utrudnia? A może sam coś źle ustawiam fakty jakiś błąd na poprzednim etapie?
Kiedy stanie się to łatwe i bez problemu zakończy się sprawę? Właśnie tak myślę o tym odkrywaniu mapy w heroes3, bezcelowe i głupie. A bardzo czasochłonne.
  • Odpowiedz
@KnoxJohnnyville7: to Paweł był znajomym min. Bola, jeśli Patryk jest sprawcą i pomogli mu koledzy, z którymi wtedy się zadawał to nie ma powiązania z Zatoka Sztuki wobec dostępnych informacji
  • Odpowiedz
@lkpjk: wystarczy, że Patryk lub któryś z jego kolegów znał Pawła. To już daje dostęp do "usług" gangusów z ZS i może tłumaczyć ostatnie zarzuty dla Pawła dot. zacierania śladów, a w przyszłości może jakieś mocniejsze oskarżenia
  • Odpowiedz
@KnoxJohnnyville7: ZS wtedy nie było, więc nikt nie łączy jej zaginięcia z ZS. Na dziś to raczej łączą to z tym, że tam stał zrujnowany budynek który miał przejść wkrótce przebudowę, więc nawet ciecia nie było (ale był wysoki płot), oraz że jest tam układ kanalizacyjny który jest obecnie nieużywany. Ktoś mógł tam spokojnie wjechać samochodem i robić "porządki" za płotem. Jakie? Tego się pewnie dowiemy jeszcze w tym roku -
  • Odpowiedz