Wpis z mikrobloga

Osoby powyżej 25 roku życia - w tym głównie te, które są w długoletnich związkach - nie powinny wypowiadać się na temat tego, jak wchodzić w związki, jak wygląda rynek matrymonialny, i jak 'wyrywać laski'

Niech takie osoby zastanowią się, czy
- Ich rówieśniczki też korzystały z instagrama od 12 roku życia?
- Ich rówieśniczki też korzystały z tiktoka od 12 roku życia?
- Ich rówieśniczki też korzystały z tindera od 18 roku życia?

Media społecznościowe z roku na rok peakują w popularności coraz bardziej. Młode dziewczyny od najmłodszych lat są eksponowane na kontekst paraseksualny z udziałem największych chadów na świecie. Młode kobiety są zalewane wiadomościami od spermiarzy już w wieku kilkunastu lat. Młode kobiety w wieku 18 lat bez żadnego poświęcenia mogą pływać w morzu par na tinderze.

A taki dzisiejszy 30 latek? Myśli, że nic się nie zmieniło, bo jego rówieśniczki zakładały konto na naszej klasie w wieku 15 lat, gdzie co najwyżej mogły pooglądać najprzystojniejszych chłopaków w szkole. Media społecznościowe nie były tak popularne dla nastolatek. Internetowy rynek matrymonialny praktycznie nie istniał. Młode kobiety co najwyżej widziały kilku chadów, aktorów jak włączały telewizor albo czytały czasopisma.

Także przykro mi starsi wykopowicze, ale gówno wiecie o tym jak wygląda sytuacja na rynku matrymonialnym dla młodych i powinniście mieć dozgonną wdzięczność za to, że urodziliście się przed 2000 rokiem.

A jeżeli z takim 30 latkiem zerwie dziewczyna, to też nie będzie miał tak dużego problemu znaleźć nowej, jeżeli jest bogaty - znajdzie sobie laskę 4/10 po 25 bolcach i zostanie jej betabankomatem, a potem będzie mówił że blackpill obalony i że wcale nie jest ciężko znaleźć kobietę w dzisiejszych czasach

#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski
  • 55
  • Odpowiedz
znajdzie sobie laskę 4/10 po 25 bolcach i zostanie jej betabankomatem, a potem będzie mówił że blackpill obalony i że wcale nie jest ciężko znaleźć kobietę w dzisiejszych czasach


@6na10cel: tacy wlasnie udaja gigawygrywow na wykopie piszac, ze blackpill to bzdura
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua widzisz, masz się nie wypowiadać bo gówno się znasz. I miałeś łatwo.

A tak serio - opowiedz jak to było super wcześniej, i jak laski pchały ci się do łóżka.
Bo ja nie mam siły z gnojami po 20 lat co wszystkie rozumy pozjadały.

Ja to skomentuję może tak. Logika gościa jest taka: Ty co żyjesz i w tych czasach i poprzednich masz się nie odzywać, co koleś co żyje tylko
  • Odpowiedz
@M_xxx: wpis z gatunku wysryw. Tak bo w 2005 łaski wcale nie mailu telefonów, na które dostawały codziennie setki sms od napalonych kolesi.
Miło, ze jednak mogę nazywać się True przegrywem bo nawet w tych niby super łatwych czasach mailem absolutne zero powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@6na10cel: Człowieku, nie było insta to był facebook. Nie było facebooku to była nasza klasa. Nie było tindera to była #!$%@?ła sympatia.pl itd.
Weź se wstydu oszczędź i daj przy okazji spokój.
  • Odpowiedz
@6na10cel: Nie możesz stwierdzić czy było gorzej czy nie bo nie żyłeś w tamtych czasach. Opierasz się tylko na domysłach i swoich wyobrażeniach. Kiedyś tez branie miało kilku chadow czy kolesi z bogatych rodzin a reszta spermila bez sensu poprzez pisanie SMS chodzenie po klubach.
Trzydziestolatek wchodzący obecnie na rynek styka się z tym samym co ty i jak myślisz, ze bez problemu wyrwiesz na kase laske 4/10 po 25 bolcach
  • Odpowiedz
@6na10cel: mordeczki, ale weźcie się zdecydujcie może na jedną wersję, bo z jednej strony piszecie, że kto tam do ~24-25 lat nie znalazł sobie dupy to itsover dla chłopa, bo chłop starzeje się nawet gorzej jak baba i jest w dupie po przekroczeniu 25 lat, a z drugiej strony teraz jest post, że do ~24-25 lat itsover dla chłopa XD
  • Odpowiedz
@M_xxx: @Eugeniusz_Zua: kluczem jest stosunek - tak, były wtedy media społecznościowe i serwisy randkowe ale było to w mniejszej skali niż dzisiaj. Ja nie napisałem że cokolwiek było łatwe 15 lat temu, ale że było łatwiej na co podałem argumenty. Dobrze pamiętam jak miałem kilkanaście lat i facebook był głównym medium społecznościowym i laski śliniły się do gości 6-7/10. Dzisiaj jak mają na wyciągnięcie ręki chadów 9/10 i do nich
  • Odpowiedz
@haha123:

mordeczki, ale weźcie się zdecydujcie może na jedną wersję, bo z jednej strony piszecie, że kto tam do ~24-25 lat nie znalazł sobie dupy to itsover dla chłopa, bo chłop starzeje się nawet gorzej jak baba i jest w dupie po przekroczeniu 25 lat, a z drugiej strony teraz jest post, że do ~24-25 lat itsover dla chłopa XD


W pierwszym wypadku chodzi o to, że jeżeli chłop się szanuję
  • Odpowiedz
Ja nie napisałem że cokolwiek było łatwe 15 lat temu, ale że było łatwiej


@6na10cel: Oraz że mamy się nie odzywać bo gówno wiemy, za to młody szczyl wie lepiej jak jest oraz JAK BYŁO.

ale że było łatwiej na co podałem argumenty.


@6na10cel: Bardzo kiepskie i dostałeś kontraargumenty, daj już spokój.
  • Odpowiedz