Wpis z mikrobloga

@ExtraPensja: Zrobię to na przykładzie kliniki z którą współpracuje (może być każda inna poważna).

Pierwsza wizyta 200 złoty, każda kolejna 100.
Na wizycie możesz dostać nawet i 40g. Rozmawiasz z lekarzem on może coś doradzić, wyjaśnić, płacisz za wizytę i masz chociaż kontakt.

Po kilku wizytach nawet dwóch, możesz po prostu zadzwonić po receptę i opłacić wizytę później w nagłym wypadku, coś się stanie możesz zadzwonić/napisać. Po prostu masz kontakt z
@pawelczixd: Ja wlasnie tez, wczoraj w nocy kolo 21 00 zlozylem zamowienie na e porady i do teraz wisi status "w trakcie realizacji". U mnie w rejonie pewnie apteki beda musialy zamawiac towar a zalezy mi na czasie. A co w zgloszeniu wpisywales? Moze niepotrzebnie sie tam rozpisalem o chorobach jakie mam i lekach jakie biore i dobieraja mi odpowiedni lek? Nie wiem, pierwszy raz mam do czynienia z takim czyms
@Dyspenseria: Prosze w takim razie o nazwy domen tych rzetelnych klinik. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi udalo sie znalezc centrummarihuany.pl oraz konopnaklinika.pl, tutaj Mirki mowili ze centrum jest git wiec zglosilem sie tam. Zapodaj strony z ktorymi wspolpracujesz ale tez te ktore uwazasz za profesjonalne kliniko mimo braku profitow od nich.
@pawelczixd: A sugerowales im co mogloby Ci pomoc? Zadowolony jestes z przepisanego lekarstwa? Ja im powiedzialem o chronicznym stresie w pracy i okresowymi problemami ze snem ale do tego tez napisalem ze choruje na astme i alergie i ze lecze sie na zoladek. Jaka jest szansa ze zamiast thc wcisna mi cbd ze wzgledu na astme? Albo susze z bardzo niska zawartoscia thc, powiedzmy rzedy 5 - 8%?
@ExtraPensja: napisałem że chce Aurore 20 i to właśnie dostałem. Nie wypiszą ci CBD bo na to nie trzeba recepty. Nie wiem jak będzie z tymi suszami z obniżonym THC. Najlepiej im zawsze pisać co się chce
@pawelczixd: chwilę wyżej napisałem czemu nie polecam. Wiecie płacicie 100 parę złoty za 10g. Tutaj non limit na dobrą sprawę i chociaż lekarzy zadzwoni i pogada, a nie bierze kasę i cyk recepta.

Są osoby które mając niektóre leki nie mogą brać konopi, choć wątpię, że w CK to sprawdzają. @ExtraPensja:
@GreenDoctor: O! Pan GreenThumb! Wspominano tu o Panu. Pan leczy albo zna sie na tym? Ogolnie bylem kiedys uzytkownikiem konopi i zylo mi sie dobrze, jednak zmienilem otoczenie, przybylo problemow i stresow i chce teraz legalnie i terapeutycznie to zazywac. Pomijajac chroniczny stres w pracy i epizodyczne problemy ze snem, borykam sie ze stanami depresyjnymi po niedawnej smierci mamy. Lecza depreche thc?
@Dyspenseria: Nie uwazam zeby leczenie ziolkiem bylo jakos specjalnie inwazyjne czy niebezpieczne wiec wystawienie na szybko recepty wg mnie nie jest jakos zle postrzegane. Moim zdaniem gorsi sa lekarze co za flaszke wypisuja opioidy i opiaty albo psychotropy. Nie wiem co to discord, nie mam tez fejsbuka ani twitera i innych farmazonow. Jedynie wykop i nasza klase zanim zlikwidowali XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ExtraPensja depresja to troche sliski temat ale są pacjenci którzy dobrze odpowiadają. Z drugiej strony pojawiają się publikacje ze u niektórych osób konopie mogą depresje nasilać także są duże róznice osobnicze. Za to stany lękowe to dość dobrze udokumentowane wskazanie.
Jeśli do tej pory pomagało to jak najbardziej terapia jest możliwa.
@pawelczixd: Ok, myslalem ze to zbyt podejrzane mowic doktorkowi co ma wypisac. Wiesz jak w rzeczywistosci wypisuje ci ibuprofen a Ty mu mowisz ze chcesz diklofenak bo mocniejszy XD No niby bez recki jest cbd ale lekarze lubia wpisywac na receptach leki bez recepty ¯\_(ツ)_/¯