Wpis z mikrobloga

  • 0
@r5678 szczerze powiedziawszy to nie wiem czy boli mnie to biodro z powodu słabego ruchu. Akurat problem z biodrem mam często, bo się na nie kiedyś #!$%@? na rowerze i raz na jakiś czas lubi sobie poboleć.
Ostatnio faktycznie mało się ruszałam, ale nie aż tak żeby mnie nagle coś bolało. Tu raczej się kontuzja odezwała sprzed paru lat :)
Post oczywiście jest wyolbrzymiony, normalnie chodzę , chociaż przy schodach mnie sieknie,
@konsumatum: jak miałem większą nadwagę, nie ćwiczyłem itd to zawsze wychodziły jakieś kontuzje z przed lat, zmęczenie itp.. jak regularnie ćwiczę, zdrowej się odżywiam to mam lepszą formę, więcej mogę, dużo rzadziej mnie coś boli jeżeli w ogóle i ogólnie czuje się młodziej. mam 33 lata przy tym i tak palę papierosy od 19 lat i to nie mało co na pewno negatywnie wpływa na wiele rzeczy.

Wiadomo trudniej jest o
  • 0
@r5678 no rozumiem o co Ci chodzi, ale mnie to raczej nie dotyczy :) w sumie dosyć rzadko mnie bolą właśnie coś związanego ze szkieletem czy mięśniami.
Ostatnie pół roku faktycznie mało się ruszałam, co najwyżej ćwiczenia na rozciąganie. Ale nie powiedziałabym, że mam przez to jakieś problemy zdrowotne.
Po prostu czasami coś nas zaboli. Rano faktycznie było dużo gorzej, ale teraz jest już względnie okej.
Bardziej mnie to zastanawia czy przypadkiem