Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatnie 2 lata inwestowałem prawie wszystkie swoje oszczędności na gieldzie. Na dzień dzisiejszy jestem stratny około 80% zainwestowanego kapitału. Prawie 70 tysięcy złotych. Straciłem też ponad 20 tysięcy bawiąc się w day trading. Najlepsze w tym wszystkim jest to że moi najbliżsi nie wiedzą jak dużo straciłem. Jedynie że jest gorszy czas i jestem na minus. W zasadzie taką kwotę będę odkładał przez najbliższe 4 lata? Oczywiscie będzie to wymagało wielu wyrzeczen. Sam nie wiem czy ratować to co z tego zostało czy trzymać jak jest i liczyć że kiedyś uda się odrobić chociaż część.

#gielda #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac6ce16ee95d57c223cdaa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
masz dwa wyjscia:
- załadować się po jaja w pewniaczka za reszte co masz i wrszcie odkuć się
- dać sobie na wstrzymanie bo przez 2lata robiłes zdecydowanie odwrotnie niż powinienes wiec czemu miałoby być teraz lepiej?
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma co plakac. Kazda sytuacja na rynku czegos uczy. Jak nastepnym razem bedzie taki turbodebilzm aka MALPY RAZEM SILNE to bedziesz wiedzial kiedy realizowac zyski i wychodzic z rynku. Wiec zdobyles bezcenna wiedze. Wazne zebys sie nie poddal i sledzil rynki dalej.